Dobrý seriál alebo film

lienka737
19. aug 2014

Poraďte mi nejaký dobrý seriál, najlepšie krimi alebo rodinný.
Pozerávam (alebo som dopozerala všetky série):
Cesty domu
První republika
Mentalista
Policejní bažanti
Ve službách FBI
Clona
Prípady 1. oddelení
Kriminálka Andel
Kriminálka Staré mesto...a ešte mnohé iné 😀

A ak ste videli nejakú dobrú komédiu alebo drámu, prípadne aj iný žáner, tak dajte tipy. Nejak mi dochádzajú nápady 🙂
Ďakovala.

janinah
19. aug 2014

ja pozerám občas to,čo ide okolo 16tej,to prídem domov,vyložím nohy a dám si kávu..a teraz sú to Myšlienky vraha...

mawka
19. aug 2014

@lienka737 tak ja som mala kopu casu a cisto z nostalgie som si znovu pozrela tri serie beverly hills 90210. a teraz som to vnimala uplne inak, aj postavy. celkom sranda si to pozriet po 20 rokoch a porovnat ako som to vnimala ako pubertacka 12-14 rocna a ako teraz 🙂
pozerala som este moju oblubenu Zenu za pultem, Najvacsie kriminalne pripady na Slovensku, Chlapci a chlapi, 30 pripadov majora Zemana a podobne 🙂

jaja1979
19. aug 2014

@lienka737 Ja som prave videla tento, pri ceste z dovolenky z Francuzska nam ho pustili v autobuse - uuuuuzasnyyy, odporucam...
http://www.csfd.cz/film/306731-nedotknutelni/

bonaqa2013
19. aug 2014

Rada si pozriem 2 a pol chlapa. Je to na zasmiatie. Svokor je lotor, Krstný otec - je to z prostredia mafie. Kniha je asi lepšia.

katrinka8
19. aug 2014

Pre mna super film Volver od Almodovara alebo Vicky, Cristina, Barcelona od Woody Allena. No a tiez som sa velmi dobre bavila na filme Dobry rocnik - uzasne prostredie francuzskych vinic a aj hudba ma chytila za srdce 🙂

mimla
19. aug 2014

Ja som pozerala Raising Hope (vychovávat Hope), následne som si dala vsetky série Jmenuji se Earl. Presla som komplet Big Bang Theory . Takisto Kosti, Jak jsem poznal vasi matku, Poirota, Castla. Mam radsej veselé veci, drámy mam dostatok aj bez telky.

bajana
20. aug 2014

@lienka737 kvalitne, ale narocnejsie serialy su: Homeland, Sherlock (BBC verzia), Luther, teraz frcime na Breaking Bad (Pernikovy tata)...
z komedii nedam dopustit na Modern Family (Takova normalni rodinka) a In the middle (Prumernakovi)...

inak vo vseobecnosti dame dost na hodnotenia a rebricky na csfd.cz

januliku
20. aug 2014

Z kriminálnych seriálov rada pozerám Zákon a poriadok, Bez stopy, Kosti, Kriminálka Las Vegas, NCIS, Mentalista, Monk a pod. Všetky české, resp. česko-slovenské krimi filmy a seriály (tých je tiež veľké množstvo). Zo sitkomov Teória veľkého tresku, Dva a pol chlapa, Ako som poznal vašu matku. A ešte som aj "nákupná maniačka". Je toho strašne moc, ale za deň stihnem asi tak jeden diel z niektorých týchto seriálov (väčšinou, keď malá spí).
Z filmov u nás fičia hlavne komiksovky Batman, Spiderman, StarWars, bondovky .... a veľa veľa iných, len na to nie je moc času.

lienka737
autor
20. aug 2014

@jaja1979 Ten bol krásny, videla som.

bosoriak
20. aug 2014

@lienka737 Zatial najlepsi serial (ak sa to tak da nazvat) bol pre mna True Detective, na Slovensku sa to tusim prelozilo ako Temny pripad. Vyborne vykony, dej, vsetko. Ale j to skor film, rozdeleny na 8 casti.

Breaking Bad ma velmi sklamal, v polovici druhej serie ma to prestalo bavit uplne. Pozeravala som napr. Southland, ale ten bol tiez taka oddychovka skor. CSI boli dobre prve serie. Komedialny serial mam oblubeny jedine Friends.

Celkom pekne komedie boli Marley and Me, Lone Ranger alebo Kiss Kiss Bang Bang.
A specialny film je V for Vendetta.

mimla
20. aug 2014

Ešte pridávam k filmom "Kurz negativního myšlení". Tak depresívna východisková situácia a tak skvelá komédia. Toto odporúčam, aj keď som si to skoro kvôli synopsám, ktoré k tomu filmu sú ani nepozrela. Ešte som vo svojom archíve natrafila na "Mrtví jako já", to je tiež tak trošku iný seriál. Ani neviem čo je to za žáner, asi sarkastická komédia.

brtkulka
21. aug 2014

serialy: the blacklist, arrow, the following, House of Cards, true blood, Game of Thrones

ukulela
21. aug 2014

@lienka737 ak kriminalka/detektivka,tak Sherlock -na tom si ficim. a tiez ma uplne dostalo True detective http://www.teevee.sk/serialy/true-detective - je to ina detektivka, nez sme zvyknuti, ale pre mna bomba. Skvele herecke obsadenie, uzasne vykony a tiez atmosfera - sice leniva - ale uzasna.
A ak si aspon kusok na fantasy, odporucam Game of Thrones (odkedy je na teevee.sk aj dabovana verzia,pustam si to "do pozadia" ku vacsine cinnosti a drahy je uz z toho na prasky 🙂 a ja sa tiez musim krotit, ale neviem sa dockat dalsej serie)

senta_sofia
21. aug 2014

@lienka737 Game of Thrones

lienka737
autor
22. aug 2014

@ukulela Kolko je sérii Sherlocka?
Ja som videla zatial 3x3.

lienka737
autor
22. aug 2014

@brtkulka To vyzerajú všetko aké ťažké. Ja skôr niečo ľahšie, nie politické ani historické.

ivett1
22. aug 2014

@lienka737 teraz išiel v tv seriál Sherlock a Watsonová (orig. "Elementary") ...hrá tam aj Lucy Liu a tú ja môžem 😉 celkom dobré...

ukulela
22. aug 2014

@lienka737 sherlock je 3x3 zatial ... ja som pozerala angl s titulkami, ale na teevee.sk je uz prvych 6 aj predabovanych ...

lienka737
autor
22. aug 2014

@ukulela ja tiež s titulkami radšej. Aspon si oprášim angličtinu, sem tam niečo zachytím 🙂

lienka737
autor
6. sep 2014

@ukulela Dakujem za tip- True detective 🙂 Pozrela som komplet. Ešte prosím nejaké dobré tipy...

denisekkk
30. dec 2018

Lahke seria
Y, Mlady Sheldon, Teoria Velkeho tresku, K Smichu, Ako som poznal Vasu matku, Zmetci, Smilf...

lucia147852
30. dec 2018

Komedialne: Big beng theory, Maly Sheldon
Miniserie Hauting of Hill House, ostre predmety, sedmilharky
Potom homeland, game of thrones, ja mam rada aj stare dobre gilmorky, sladky zivot....

seve_ranka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
greenfrog
17. júl 2020

La Casa de Papel (Money Heist)- odporúčam pozerať španielsky originál s titulkami. TOP serial zatial, co som videla..

martinkasman
2. sep 2021

pre mňa best of the best - Dobrý doktor: https://www.tv-archiv.sk/dobry-doktor

sledujsnami
Odpoveď bola odstránená
Zobraz