Dobrý prípravok na smradľavý sifón

lady511
14. dec 2014

ahojte viem že je to problematika skor do modrej strechy,,tam som písala ale nikto mi neodpísal,,taks a pýtam vás žienky či máte niaky dobrý prípravok doma aspon nech sa to trošku zmierni,,,čakáe návštevu a nechcem aby to tak razilo,,,máme aj okno v kupelke ,,vetráme a stále to dost cítit,,chystáme sa rozbit podlatu a prerobit komplet kupelnu,,(v kuchyni tento smrad nieje),,dakujem

sissy27
14. dec 2014

@lady511 sifo, nurek - granulát, nasypať polovicu balenia do odtoku a zaliať vriacou vodou, len nestoj nad tým a nesnaž sa zblízka sledovať, čo sa bude diať... A sprav to isté aj s umývadlom a kuchynským drezom...

lady511
autor
14. dec 2014

@sissy27 dakujem 😉

maria1989
14. dec 2014

@lady511 ja som mala nedávno taký pach v kúpelni, odmontovala som hadicu od umývadla, a tam boli nanesené nečistoty, ktoré som odstránila, a pach zmizol. ale ak sa to nedá urobiť, tak aki písala sisy, použiť sifo

margieamatusko
14. dec 2014

ocot

alicka850
14. dec 2014

Ja pouzivam hydroxid sodny,da sa kupit v drogerke,obcas nasypem do vsetkych sifonov,precisti super.

kiki68
14. dec 2014

sifo, polka balenia ako pisal niekto iny,takto som vycistila vsetky sifony ked sme sa nastahovali do bytu. Nevim ci tym,ze sa to nepouzivalo alebo co ale pachlo to jak svina...teraz nic ani tuk 😉

samo_blaho
14. dec 2014

Najlepšie je rozobrať a vyčistiť.

adulikka
14. dec 2014

nasypať celý sáčok sódy bakarbóny a zaliať octom a pravdaže tiež z dialenosti pozerať na to a je dobrý prípravok ,ak chceš v drogérii ,alebo v jednote ho kupujem ,stačí sa opýtať ,taký granulovaný prášok .teraz momentálne ho nemám doma ,neviem názov ,ale okolo 2,69 € stojí ,ke´d je v akcii

najaaa
15. dec 2014

hydroxid sodny kupis v drogerii ,zaliat vriacou vodou,je to lacnejsie ako sifo