Dobrý krém na ruky

elisimek
18. jan 2018

Ahojte baby, neviete o nejakom dobrom kreme na ruky? Celorocne mam zacervenale okolie nechtov, kazdy vecer kremujem, ale stale mam suche ruky a velmi citlive, dost casto sa mi robia zadery. Najlepsie by bolo keby to bolo dajme tomu nieco protizapalove co sa da dostat bud normalne v drogerii alebo lekarni. Poznate nieco take? 🙂

dokina
18. jan 2018

@elisimek ja mam dobrú skúsenosť s krémom neutrogena.staci máličko,ni je veľmi mastný, rýchlo sa vstrebáva a ma aj hojivé účinky.alebo skúste na zadery balzam na pery potrieť na noc.

lilyianka
18. jan 2018

@elisimek tiez radim neutrogenu 👍 alebo co tak skusit trosku kokosoveho oleja...ja sa s nim natieram po sprchovani niekedy

hettinka
18. jan 2018

Neutrogena alebo naša indulona s nechtikom. Ja teda používam krém od Lush, ale ten sa dá kúpiť len vo Viedni. Alebo aj krém na ruky od JUST je fajn.

zuka16
18. jan 2018

Dexeryl krem na ruky. Poradila kozna a po rokoch konecne mi nieco pomohlo

mimachicha
18. jan 2018

Kerasal, volnopredajna mast na velmi suchu pokozku, uzasny na suche paty aj na ruky. Otec mal strasne suche kolena, az skoro ako keby zrohovatela koza, a toto jedine mu pomohlo.
Dufam ze pomoze aj Vam!😉

emi16
18. jan 2018

Mne nezabrala ani neutrogena, ani indulona a poskusala som kopec kremov, az som skusila flexitol
A ten mi sadol
taktiez partner ma alergiu na chlad a tomu tiez pomaha flexitol

ivanamyl
18. jan 2018

Urcite skuste kupel na ruky v dubovej kôre krasne zregeneruje ;)

lenka15101510
19. jan 2018

@elisimek Môj muž používal Neutrogenu, ale už to nie je to čo bývalo, buď sa zmenila receptúra alebo mu je to už slabé. On máva v zime hrozné ruky, celé popraskané, suché. Dlane, hánky všetko.. Teraz sme skúsili KAMEDIS Topic skin krém na tvár a telo a nevie si vynachváliť. Používame ho celá rodina lebo je to vhodné od narodenia, čiže jednoducho povedané používame ho všetci a na všetko :D

mimachicha
19. jan 2018

@lenka15101510 ahoj, mozem sa spytat kde ho dostat? Vdaka

lenka15101510
19. jan 2018

@mimachicha ahoj, ja som z Nitry a majú ho tu v kamennej predajni Centrum zdravia ale dá sa to objednať cez internet https://www.collagen-placenta.eu/sk/16/4/topic-... a asi aj v lekárňach by ti to vedeli objednať.

libawet
19. jan 2018

@elisimek od JUST - kamilkový krém na ruky.

1radula1
19. jan 2018

Nechtíková indulona je najlepšia na toto 🙂

hettinka
19. jan 2018

@elisimek inak nechty a vlasy máš v pohode? Lebo príčina môže byt aj vnútorná, sucha koža je Napr. aj príznak anemie, problémov so štítnou žľazou, alebo aj iných ochorení.

kikuska111
23. okt 2020

Od cien