Dobrý iPhone

jajkojaj
27. júl 2024

Chcela by som si kupit novy mobil podmienky mam ze musi by iphone neviete niekto poradit?

di1234
27. júl 2024

Aký máš rozpočet?

janaandrassyova
27. júl 2024

Ak neplánuješ doň toľko investovať, odporúčam iPhone 11 (klasický alebo Pro) alebo najnovší iPhone SE a ak doň investovať chceš, odporúčam iPhone 13, 14 alebo 15 (Pro sa vo všetkých prípadoch oplatí viac, dlhšie vydrží nabitý a lepšie fotí). Takže v skratke, ak proste chceš iPhone, ale nechceš naň dať veľa peňazí, tak najnovšia generácia SE alebo 11, ak si ochotná priplatiť viac a neuspokojíš sa s úplným minimom, tak potom 13 alebo 14 (klasický, Pro či Pro Max alebo Mini) a ak si potrpíš na fotky a videá, chceš, aby Ti telefón dlho vydržal nabitý…, tak potom jednoznačne 15 Pro alebo Pro Max, poprípade počkať na 16 Pro/Pro Max (najnovšie iPhony vždy vychádzajú ku koncu roka). Ak máš bližšie otázky, kľudne sa ma môžeš spýtať, do iPhonov sa celkom vyznám.

olimuc
27. júl 2024

Ako zlatu strednu cestu by som volila 14 pro alebo Pro max … zalezi na tom, aku velkost preferujes. Mam starsiu 11 pro max z 2020 (max beriem vzdy kvoli mojmu veku 😂) stale super a zatial menit nemienim, ale pre ineho by uz bol stary …. ale ako pisali vyssie vela zalezi od rozpoctu

petulka2021
28. júl 2024

Ja mám 8 plus a som spoko