Dobré smart hodinky s pekným dizajnom

5. jan 2022

Dobrý deň,
18 ročná dcéra by chcela na meniny Smart hodinky. Najdôležitejší má byť pekný dizajn a to, aby dobre fungovali ,(čo nejak nevie posúdiť). Ďalej by chcela mať meranie tepu, krokov, spánku a aby sa dali prepojiť s mobilom. Vedeli by ste mi odporučiť nejaké? Najlepšie do 50€

diefca
5. jan 2022

Ahoj, ak do 50 eur, tak asi jedine nejaku Cinu z Gearbestu… pripadne fitness naramok namiesto smart hodiniek. Pozrela by som hodnotenia na Alze, mozno sa najde nieco schopne. Za mna odporucam Garmin, ale to je trochu ina cenova kategoria :/

mirko84
5. jan 2022

Ja mam amazfit bip uz niekolko rokov a som spokojny. Baterka vydrzi viac ako mesiac, maju bezne funkcie smart hodniek, no nestali vela. Daju sa k nim dokupit aj take kovove magneticke remienky. Odporucam pozriet (nemam prehlad o ich aktualnych modeloch)

vvverunkaaa
5. jan 2022

V tej cenovej kategorii pozri haylou alebo nieco od xiaomi. Inak tie ceny su uz potom bohuzial vyssie. Ja mam garmin, ale hlavne koli sportu.

autor
5. jan 2022

@diefca asi blbá otázka, ale aký je rozdiel medzi fitnes náramkom a Smart hodinkami, lebo čo tak pozerám mi to príde podobne

diefca
5. jan 2022

Autorka, naramok ma zvycajne menej funkcii a horsi display. Vyzera ako “naramok” s malym displayom, t. j. nema cifernik. Skus si vygooglit napr. Garmin Vivosport (naramok) a Garmin Venu 2s (hodinky). Mala som aj aj, na zaciatok bol super aj ten naramok, ale neviem ci by slecne designovo a funkcne vyhovoval 😁 ja mam hodinky hlavne kvoli sportu, potrebujem, aby mali GPS a obstojnu vydrz baterie. Ak to chce len na sparovanie s telefonom, image a “hranie” sa s aplikaciami, pozrela by som nieco od Huawei, Xiaomi, apod.