Dobré romantické komédie. Poznáte dáke?

mata36
19. feb 2011

Kočky, mám chuť si pozrieť nejaké dobré romantické filmy, či romantické komedie, že mi poradíte, aké poznáte? 🙂

lenka3007
19. feb 2011

@mata36 ahoj, mne sa páčia tieto, su trochu staršie ale vždy si ich rada pozriem:
Všetky moje ex (alebo "bejvalek se nezbavíš) s matthew mc connegy
Štvore vianoce s Reese Witherspoon
Návrh so Sandrou Bullock
Finty Dicka a Jane
viac ma teraz nenapadá, musím pozreť zoznam, mňa tiež take romantické komedie bavia, tak ich mame dosť...

latvia
19. feb 2011

a este keby si chcela taku sibnutu komediu tak dobre je http://www.imdb.com/title/tt0960144/ 😀

ikke
19. feb 2011

@mata36 jeeejda, tych je 😅
so sandrou bullock napr. aj Two weeks notice, Lake house (romantika, komedia trochu menej)
dalsie napr.
Love actually (Laska nebeska)
to iste v americkej verzii je Valentine's day
Notting Hill
Wimbledon
(to znie pomaly ako zoznam londynskych stvrti 😀)
The Holiday
Bridget Jones's Diary

dalej napr. seria svadobnych
Runaway bride
My best friend's wedding
Wedding crashers
Wedding planner
The wedding singer
My big fat greek wedding
27 dresses
License to wed
The wedding date
Monster in law

Sweet home alabama
Kate and Leopold
Sleepless in Seatle
You've got mail
Bed of roses
Just like heaven

atdatdatd 😀

mata36
autor
19. feb 2011

@ikke kočky, ste strašne zlaté..... idem to pozrieť. Pripadám si ako šibnutá .....násť ročná, ale mám teraz chuť si niečo také pozriť. Práve sme mali pustený film Sexy 40. Aj ten je pekný.
Moc Vám ďakujem 🙂

latvia
19. feb 2011

@ikke tak 27 dresses je tiez paraaada 😀
a este jeden, vola sa two can play that game, ale to som zatial nezohnala nikde 😝 raz som to videla v telke ale sulala som sa jak blazon, paradna komedia 😀

ela2710
19. feb 2011

@mata36 ahoj mne sa velmi paci komedia Marley a ja - je o nezvladnutelnom steniatku labradora, a samozrejme hlavni hrdinovia maju aj deti, aj ked o prve prisli ... 😒

lenka3007
19. feb 2011

jeeej a ešte ex-manželka za odmenu s jennifer aniston

jafnka
19. feb 2011

medzi moje naj patria - Láska nebeská; 6 dní 7 nocí; Francúzsky bozk

mmonika
19. feb 2011

@ela2710 ten film sa aj mne moc paci ... len ten koniec je taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak smutny, ze sme vsetci pri nom plakali ako maly ...

Inak aj ten Navrh so sandrou bullock je dobry .. a na posledy co som videla bolo Stare paky s Johnom travoltom ,som sa nasmiala o 106 😀

mmonika
19. feb 2011

a este ma napada Parba v Las Vegas ... to je o tom ako 4 kamosi idu oslavit rozlucku so slobodou ..a na druhy den zistia ze sa taaaaaaaaaaaak opiju a stratili zenicha ... 😀 😀 😀 😀

a este teraz bolo na HBO Chces ma,chcem ta .. tiez vynikajuca komedia ..

mmonika
19. feb 2011

@latvia teraz kukam ze ak mas doma HBO Comedy tak ten film two can play that game budu vysielat teraz 22.2.2011 o 21.55 ( teraz v utorok ) 😉

erikasadek
19. feb 2011

skoro kazdy film od woodyho allena, je vzdy super komedia.. a nikdy netrateny cas.. pred tv.. 😉

mmonika
19. feb 2011

Inak ta komedia Stare paky prave zacina na HBO COMEDY ... 😉

latvia
19. feb 2011

@mmonika nemam HBO comedy 😅

ela2710
19. feb 2011

@mmonika no koniec je naozaj smutny, ale len vdaka tomu filmu, som priatela presvedcila, aby sme mali steniatko 🙂

mmonika
19. feb 2011

@ela2710 vidis a ja som si povedala presne opacne .. .deti by aj chceli psika ,ale ja dako vaham.. a ked som videla ten film ,tak uz duplom-...

ela2710
19. feb 2011

@mmonika my mame labradorku -sucku a je uzasna 🙂

ela2710
19. feb 2011

@mmonika mne sa na tom pacila ta laska medzi detmi a psom, preto som bola pevne rozhodnuta, ze aj moj maly bude mat psika, ved aj ja som vyrastala so psom - zlatym retriverom

mmonika
19. feb 2011

@ela2710 aj mne sa ten film pacil ,ze napriek tomu co vsetko im ten pes povyvadzal ,aj tak drzali spolu ...

I ja ked som bola mala mali sme doma az 3 psov ,a mali sme zodpovednost ..museli sme ich vencit,cesat pripravit na vystavu a pod .. a ja nevravim ,ze mojim detom psa nekupime ,ale urcite az za par rockov .. 😉 bo maly je hrozneeeeeeee sidlo ,tak cakame kym bude vacsi ..

mata36
autor
19. feb 2011

Ďakujem Vám za typy, už sa mi niečo z toho sťahuje a pozriem si.
😉

ela2710
19. feb 2011

@mmonika 🙂

bejbypd
19. feb 2011

Mne sa veľmi naposledy páčil film Štvore Vianoce s Reese Whiterspoon a Vinceom Vaughnom 😉 Milá komédia nezávislého bezdetného páriku,ktorý Vianoce musia stráviť so svojimi rodičmi preto štvore lebo rodičia oboch sú rozvedení,pekný filmík aj som sa nasmiala 😉 A Marley a ja krásny film som plakala pri ňom ako malé dieťa na konci 😔

ela2710
19. feb 2011

@mmonika ale sranda je, ze ja som k tomu filmu prisla vdaka knihe, len tak som si ju vzala z kniznoce a na obale bolo, ze je to aj sfilmovane, ale najskor som si ju precitala, v knihe je niekedy ozaj viac nez vo filme, ale film ma pobavil, nepoznas daku podobnu komediu?

ela2710
19. feb 2011

@bejbypd podobne, moj priatel nechcel psa ani za nic, my sme mali cierneho labradora, len sme zistili, ze je krizenec, keby mal ale labradorsku povahu nechala by som si ho, no on nas zacal hryzt, nie ako steniatko, ale doslova riadne hryzt, zrejme bol labrador x rotvajler - usudil aj veterinar podla srtsi, dali sme ho teda kamaratovi, ktoremu to nevadi - nema deti, a tento psik sa mu vzdy pacil, no a teraz mame smotanovu, je krasna, priatel uz ale po tom nasom ciernom nechcel o psoch ani pocut, ale nastastie po tomto filme si to rozmyslel, a sa pri nom plakal

lucka127
10. nov 2011

baby mne sa pacilo znova 17🙂)a stary hit nekdo to rad blond🙂))

avanti
11. nov 2011

While you were sleeping - Kym si spal, zhodou okolnosti tiez so Sandrou Bullock 😉

sofinka18
11. nov 2011

navrh 🙂 sialene rande, sexy 40tka, mama mia, skus ma rozosmiat,

babulka99
5. feb 2012

Až tak moc tě nežere,
šťastný nový rok,
Prázdniny,
Rande v Římě,
Mejdan v Las Vegas,
Pan božský,
Co ty jsi za číslo,
Moje tlustá řecká svatba,
Těžce zamilován,
Yes man,
Tvůj snoubenec můj milenec,
50x a stále poprvé,
Koření života,
Počem ženy touží,
Poznáš až to příjde,
Záložní plán,
Chceš mě chci tě,
Zkus mě rozesmát, (to je můj nejoblíbenější)
Lemra Líná,
Božský Bruce (úžasná komedie s Jennifor Aniston a Jim Carry miluju tenhle film)
Trable v ráji

A ještě znám pár který sice nejsou romantické komedie, ale mám je moc ráda:
Řada nešťastných příhod (úžasná komedie v hlavní roli Jim Carry)
Johny Englis (komedie)
Most do země terabitia (na konci velmi smutné)
Město Ember (úžasný film)

babulka99
5. feb 2012

Poslední píseň (celkem smutný, v hlavní roli Miley Cyrus, ale s Hannou Montanou to nemá nic společného)