Dobrá veštica

scarletka34
21. feb 2021

Neviete o nejakej dobrej vestici?

jaass
21. feb 2021

@scarletka34 dobrá vestica neexistuje ✔️

katkami123
21. feb 2021

@scarletka34
Psychológ - vypýta si možno aj menej ako veštice a aj realne pomôže bez toho, aby ublížil a netvári sa pri tom ako intergalaktická a navyše výnimočne obdarená osoba.

leeo
21. feb 2021

@jaass 👍

siri20168
21. feb 2021

@scarletka34 Ja viem veštiť

frida88
21. feb 2021

@jaass ale existuje.Poznám a bola som 2 x u nej takze môžem potvrdiť že všetko čo mi povedala sa splnilo do slova 😊

valeri_vyklad
21. feb 2021

Napis mi na FB mam tam vela toho Valeri Kopacova aj na bazosi mam recenzie

scarletka34
autor
21. feb 2021

@frida88 a u koho si bola? Ja som raz bola v Hrozienkove a od nej sa mi všetko splnilo len žiaľ už nežije

scarletka34
autor
21. feb 2021

@valeri_vyklad cena výkladu?

frida88
22. feb 2021

@scarletka34 ja som bola u jednej pani,pozná sa s mojou mamou 😊 naozaj 2x všetko vyšlo.Šla by som k nej znova aj sa má pýtala kedy prídem no už nie som taká “hrdinka” 🤣 nechcela nikdy za to peniaze!!!

scarletka34
autor
23. feb 2021

@frida88 a to je kde?

frida88
23. feb 2021

@scarletka34 Bratislava

sirecka
15. apr 2021

@scarletka34 pani Elvira je velmi dobra neklame ako ostatne nepotrebuje karty fotky nic je jasnovidka bola aj v novinach zatial mi vsetko vyslo co povedala a hocikedy sa na nu da obratit

scarletka34
autor
15. apr 2021

@sirecka ja som bola snou dohodnutá. Už sme boli k nej na ceste do BA a zrušila stretnutie. Takže veľké sklamanie

sirecka
22. apr 2021

@scarletka34 mne pomaha cez telefon a ako jedina kedykolvek mi odpise a ja som vzdy natrafila na podvodnicky ako u mna ona je topka pomaha mi aj zdravotne aj rodinne problemy mi riesi stacilo mi poslat fotky... no a osobne mozno nestiha ,to neviem

scarletka34
autor
27. apr 2021

@sirecka kontakt? A koľko berie cez telefón?

sirecka
30. apr 2021

@scarletka34 napiste mi sukromnu spravu na mail a ta jasnovidka bere 50e za vsetko co chcete bude s vami v kontakte

sirecka
8. máj 2021

@sirecka Elvira je jasnovidka a vzdy rada pomoze neklame je ochotna vzdy pomoct vystupuje aj v tv a aj v novinach zbytocne netaha od cloveka peniaze pre mna jedina co neklame

pauli20
8. máj 2021

@frida88 mas na nu nejaky kontakt? Ja tiez zhanam a co som o jednej vedela uz zial nezije 🙄

klara37
18. okt 2021

Velmi dobry bol janosvidec Thomas, teraz chodim k pani Mirabel v Bratislave a som spokojna. Vie velmi presne popisat udalosti a nepyta sa v otazkach, vychadza velmi vela z toho co hovorila. Kontakt 0911 882275. Dala som kontakt aj kamaratkam a boli s nou spokojne 😉

malinka158
18. okt 2021

@scarletka34 ahoj prosim ta uz si nejaku nasla?

scarletka34
autor
18. okt 2021

@malinka158 nie nenasla 🙄

janrbx
10. nov 2021

@sirecka Dobry mate kontakt na tu pani

klara37
14. dec 2021

Dobry den, reagujem neskor, avsak mozem potvrdit. Dobra vestica by mala vediet popisat aj infomrmacie z minulosti a tato pani Mirabel to dokaze je to dar, naozaj si iste veci nemohla zistit nikde ... Skuste teda, ak mate zaujem www.vestbafortuna.com. Diskutovat o tom ci ano a ci nie a ci to fugnuje je strata casu ... a ano funguje ;)

scarletka34
autor
14. dec 2021

@klara37 no mne s minulosti nevedela a prítomnosť a budúcnosť bola dosť stručná...

janajanina
3. jan 2022

Ahojte Poznate jednu milú pani tiež je veštice Zlatica Byhariova máte niekto skúsenosť

danulicek
3. jan 2022

ja viem, že mnohí týmto veciam neveria. ale v zúfalom stave človek robí zúfalé veci. ja som kedysi oslovila Duchovné poradenstvo - Moni na Facebooku. pani mi robila ročný výklad. zasmiala som sa a zabudla som na to. po takmer roku som sa k nemu nejako zase v správach dostala a všetko do bodky sa stalo tak, ako napísala. dávam si robiť k nej výklady už tuším štvrtý rok. zatiaľ takmer všetko bolo, ako napísala. nielen o nás doma, ale aj o rodine, práci. napísala veci, ktoré nemala odkiaľ vedieť, pretože ja som jej poslala len fotku. veľa z vecí nevedeli ani blízki, takže sa nemohlo stať, že to bol "niekto známy".

scarletka34
autor
3. jan 2022

@danulicek cena výkladu? A ako je na fb?

danulicek
3. jan 2022

@scarletka34 duchovne poradenstvo Moni - tak je na fb. A cena závisí od toho, o aký vyklad ide. Robí vselico, ale s tým nemam skúsenosti. Len s mesačným a ročným výkladom

viola30
13. jan 2022

Ahojte, mne veští už druhy rok jedna veštica menom Rendyta, neviem sice odkial je, ale jej veštenie mi vychadza skoro vždy. Veľmi dobre robí výklad na cely rok(ten sa robieva na začiatku roka) a keď si neviem dať rady, alebo sa rozhodujem, tak jej počas roka kedykolvek napíšem. Takže ak chce niekto poradiť, tak za mňa urcite Rendyta.

julia111222
17. jan 2022

Neviem či myslim tu istú vešticu, ale ja tiež poznám vešticu Rendytu, ktorá je na centrume.
rendyta@centrum.sk
Táto veštica je fakt dobra a vždy mi poradí, ktorým smerom sa mám ubrať. Za mňa veštenie u Rendyty doposiaľ najlepsí výklad. Veľa veštíc píše, tak vo všeobecnosti, alebo píše výklad veeeeľmi opatrne, za to Rendyta je vždy priama a najma pravdivá.