Dobrá gynekologička v Piešťanoch

sonike
7. jún 2010

Ahojte,viete mi niekto poradiť dobrú gynekologičku v Piešťanoch?

ybyta
8. jún 2010

doktorku?sranduješ????????????????????????,,vermi mam dlhoročne skusenosti aj doktoriy ništ moc roky chodim do čachtic dok. KOVAčOVI 😉 ahlavne bacha na dok. IčOVU je to faaaakt odbornička v opačnom vyz.

sonike
autor
8. jún 2010

Počula som na Ičovú aj chvály,ale hlavne to boli sťažnosti,tak neviem.A nevieš o tej čo je v MEDIGYNE,alebo tak nejako sa to volá,doktorka Blahová?

ybyta
8. jún 2010

mne Ičova asi 10 krat povedala žesom tehotna aprt... avždy som to zle znašala lebo sa nam nedari už 18 rokov avrchol bol ked som unej bola vo velkych bolestiach akrčoch že nič tam nemam aposlala ma domov muž ma vzal jeho znamemu robil primara aten sa chytal za hlavu ako to žeto nevidela skoro 8cm veliku cistu mala som na male apo2. ona neoperuje nezabudaj žetoje velike minus 🤐 nemala prax neoperovala amala 3 deti astimi doma dlho bola ako odbornik 😔

ybyta
8. jún 2010

vyskušaj oproti nemocnice centru asistovanej reprod.DR.Vodička ak chceš ohladne babatka aby ti pomohol stoji to zato poradi ti čo je pre teba to naj naj naj 😉

camelco
8. jún 2010

ahojte ............ 🙂

............... chcela by som sa spytat na dr. vargu, ci ma niektora z vas nejake skusenosti s tymto gynekologom

ybyta
8. jún 2010

len bacha neviem čito neni ten že..chytiš klučku ahned sizato zacvakaš

camelco
8. jún 2010

ybyta ......... tak to si ma fakt nepotesila 😒

ybyta
9. jún 2010

bohužial jeto kruta realita 🤐 :- jeto bieda tu v Piešťanoch