Dobierka bola prevzatá, ale pani chce tovar vrátiť

monulienka80
25. okt 2011

Viete mi prosím poradiť? Pani si prebrala na dobierku mikinu, ktoru som jej zaslala. Nepýtala sa na miery, stav a podobne. Jednoducho ju hned chcela,a že ju mám zaslať. Teraz sa mi ozvala, že mikinu mi vracia naspäť, a že som povinná si ju prebrať. Povedala, že jej je malá. Som naozaj povinná ju zobrať späť, keď sme sa na prípadnom vrátení nedohodli?

pink_lady
25. okt 2011

@monulienka80 nie nie si povinna ju prebrat, niektore sa ohanaju, ze pri internetovom obchode mas 7 dni na bezdovodne vratenie, ale to v tomto pripade neplati, toto je bazar, nie su tu ziadne obchodne podmienky (az na tie ktore si urci kazda sama - v podmienkach predaja), nevztahuje sa na toto take nieco...

monulienka80
autor
25. okt 2011

@pink_lady

tak to si ma potešila, lebo tá pani sa mi začala dosť sprosto vyhrážať, a pri tom som jej chcela pomôcť aspoň tým že jej dám mailové adresy báb, ktoré o mikinu mali tiež záujem. Toto však tiež odmietla, s tým, že to začína riešiť INOU cestou, neviem však akú mala na mysli.

pink_lady
25. okt 2011

@monulienka80 @monulienka80 ak sa ti vyhraza, skopci vasu konverzaciu a posli ju adminom 😉 oni s nou uz urobia poriadok, ty na nu nereaguj, pripadnu dobierku nepreberaj 😉

kilian
25. okt 2011

@monulienka80 suhlasim uplne s @pink_lady nepreberat!!!

pink_lady
25. okt 2011

a este, napis ju do skusenosti s predavajucimi/nakupujucimi pripadne jej napis hodnotko 😉 https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/ hadajuce a vyhrazajuce sa tu nikto nechce 😉

ela2710
25. okt 2011

@monulienka80 vyhraza sa len tak do vetra 😖 kasli na nu a vobec to nepreberaj, ma si najskor rozmysliet ci kupuje spravnu velkost, pred tym nez ju kupuje a nie az potom ked ju ma doma, ved toto je bazar, nie obchod 🙂 😉

martinjasen
25. okt 2011

Temu uzamykam, prosim prejdite do temu, ktoru odporucila @pink_lady.

Asmira Team