Dobehla vás minulosť?

pazdura
9. aug 2022

Dievčatá stalo sa vám niekedy že vás dobehla minulosť? Som vo vzťahu už 6-rokov všetko je v pohode veľmi ho ľúbim a som šťastná že ho mám ale... V mojej práci začal pracovať môj bývali keď som sa to dozvedela som to neriešila si tu tak si buď... Ale každým dňom sa pristihnem pri tom ako na neho myslím... Na to aké to medzi namy bolo ale veď už to bolo skončilo... Ale je divné ho vidieť, koľko som sa natrapila kvôli nemu, ako má podviedol opustil.... No netuším co sa to deje vo mne....

domca1408
9. aug 2022

Ja by som to asi ani nenazvala, že ťa dobehla minulosť. Ale ten pocit poznám. Proste niektorý ľudia budú mať naveky v našich srdciach miesto. Sú ex/ alebo chalani s ktorými som randila a neviem si vybaviť, žiadnu poriadnu spomienku. a mám jedného ex ktorého ked stretnem... rozbúcha sa mi srdce, zastaví dych, hlava vypne a žiadna súvislá veta zo mňa nevyjde a pritom je to už 7 rokov od rozchodu a keby s ním mám pracovať...tak amen tma. a pritom tiež pako pre ktorého som po nociach revala do vankúša ...srdcu nerozkážeš...našťastie u mňa vyhráva hlava a vyhýbam sa mu čo to ide.

pazdura
autor
9. aug 2022

@domca1408 presne mám take pocity
, ale nevyhne sa stretnutiu s ním a ide ma roztrelit ako ho tu ospevuju moje kolegine keďže ja som na prevádzke s nim oni nie ja som medzi chlapmy... No nechápem čo sa deje a pritom mám fungujúci vzťah 🥺

nikolka1986
9. aug 2022

@pazdura No ty vieš prečo je bývalý. Skôr si možno namotivovaná, lebo ho ospevujú kolegyne, ktoré ho ale osobne nepoznajú, nevedia aké je to mať s ním vzťah a tebe to imponuje, mať niečo, čo niekto obdivuje aby si si zvýšila pocit vlastnej hodnoty.

moonlight1210
9. aug 2022

@pazdura Skor si myslism, ze to zacalo ako taka skryta zvedavost, ked i o nom pocula. Ci by mal zaujem este po tom case. Ci aj on mysli na teba, ked vie, ze ste v rovnakej praci. Ci ma spomienky na byvale casy, co ste spolu zazili a ci maju pre neho (nejaky) specialny vyznam. Ci aj ty stale nieco (tak trochu) pre neho znamenas. A to ta tak stekli.

Mozno, keby si zistila, ze mysli, tak tvoj zaujem opadne. Taka spokojnost, ze sa mu to vratilo. Opustil ta, mysli ta na teba a ty si uz nedostupna. Spokojna a stastna bez neho. Neskoro pre neho.

pazdura
autor
9. aug 2022

@nikolka1986 ja neviem normálne som nervózna keď ho vidím minule ma on nevidel hneď od kolegine že kde som? A kolegine mu čo vám chýba? A prídem na prevádzku a ignoroval ma, ani ahoj nič....

pazdura
autor
9. aug 2022

@moonlight1210 presne tak ale naozaj si trafila naozaj toto ma škrie asi najviac...

moonlight1210
9. aug 2022

@pazdura za okatou ignoraciou sa skryvaju zvycajne dve rozne veci:
1. nie je rad, ze ta vidi, lebo mu to vadi. pripominas minulost, ktora mu nie je prijemna (velmi teoreticky sa za nu moze aj hanbit), resp. sa obava, ze budes chciet nieco riesit.
2. ma tie pocity, co ty.

pazdura
autor
9. aug 2022

@moonlight1210 nechcem veľmi riešiť minulosť, ale neviem si pomôcť dnes som sa ho chcela opýtať prečo ma ignoruje ale zasa ma ignoruje 😉a pchať do zadu sa mu nebudem

domca1408
10. aug 2022

@pazdura ináč je fakt divné, že ťa ignoruje....celkom by ma zaujímali okolnosti rozchodu lebo ignorácia sa nosí medzi pubertiakmi ale nie medzi dospelými ľudmi, ktorý spolu reálne niečo prežili.

pazdura
autor
10. aug 2022

@domca1408 no dnes sme aj komunikovali aby sa nepovedalo, ale už máme svoje životy čo bolo, bolo ideme ďalej len je to veľmi divne napätie 😶