Do akých trápnych situácií vás dostali vaše deti?

kikusenka1
10. máj 2024

Minule som sa smiala lebo kamoška bila u logopéda s dcérou a povedala tam ze mamina strašne ľúbi pivo. A kamoška sa cítila strašne trápne lebo ona pivo vôbec nepije a bola ticho lebo si myslela ze ked sa ozve tak situáciu ešte zhorší 😂
Môj syn najnovšie vykrikuje keď ho prebalujem: " mamina nerob to! Au! Ti strašne boli!" A to mam otvorene okná a susedia za chvíľu na mňa zavolajú socialku podľa mna😂 ako ste na tom vy?

suzitok
10. máj 2024

Môj syn nevedel povedať C a hovoril Č...raz sme išli po meste, pešia zóna napráskaná ľuďmi a dve ženy jedli pizzu a on na plné ústa - Mamiiii, aká pi*a! /ešte na ne ukazoval aj prstom/

mima172
10. máj 2024

Napadli mi dve situácie, obe z obchodu.
Raz sa ma veľmi nahlas dcéra spýtala, že "prečo ma tá teta takú veľkú ritku" - áno, pani stala vedľa nás a počula to veľmi dobre.
A druha situácia - prechádzali sme v Tescu okolo alkoholu (podotýkam, že si dáme doma raz za mesiac pohár vína, čiže alkohol ani nekupujeme) a moja vtedy 3 ročná slečna zahlásila na plné ústa - mama kúp si víno, ved ty veľmi ľúbiš víno. Tie pohľady ľudí naokolo naozaj stáli zato 🫣
A ešte mi napadlo ako sme šli po chodbe domov do bytu a stretli sme susedu, keď vychádzala z bytu. Z bytu bola cítiť aróma varenia (mne to nesmrdelo, no proste silné vône z kuchyne) a malá hovorí pred tou susedou, že "maminka, niečo sú smrdí, asi je tu niekde hovienko".

stanulienkat
10. máj 2024

Toto je super téma, ale je škoda to nespojiť s už existujúcou- Trapasy našich detičiek.

deti95060810
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikusenka1
autor
10. máj 2024

@stanulienkat sorry nevedela som

jana_eyre_2
10. máj 2024

Nepamätám si mnohé veci, ale niekedy si vystačím aj sama a urobím si trapas 😅 napríklad keď sme sa s deťmi trepali cez dav ľudí a ja deťom vravím, "no choďte už, kracajte" a pani predomnou sa šokovane obzrela čo si myslela že to vravím jej 😅

amelia89
10. máj 2024

No minuly tyzden sa ma v uplne tichom metre kde sme sedeli oproti sebe spytal na cely vagon- mami a prečo je ten ujo čierny? 😃 a vcera vo vytahu isla pani a mala nejaku taku baretku proste taku ciapku a on ze mami tato teta je poštarka ?😂😂😂 akoze aj mi to bolo smiesne ale modlila som sa nech uz pani vystupi.
aha a vlasne este krical na jedneho pana na ulici ze je zlodej lebo mal cierne tricko a siltovku a tak je nakresleny jeden zlodej v knizke 😃😃😃

mimikarol
10. máj 2024

Keď raz v škôlke povedala učiteľke že jej dedkov brat je v base lebo kradol. Učiteľke som vysvetlila že to je dedkov sused, aby si nemyslela že sme rodina zlodejov

kandelabra
10. máj 2024

Moj maly pred istym casom na kazdeho chlapa akehokolvek veku ktoreho sme stretli nadsene ukazoval: "Daddy!" Reakcie si urcite domyslite...

zuzi0911
10. máj 2024

Keď si dcéra pred obchodom zastala ..usrala si ako starý chlap a rukou to od zadku rozhanala k tváram s pokrikom...Na daj si ....(ujo naučil)🫣

nekonecna_katastrofa
10. máj 2024

Doma sa s deťmi hráme na policajtov, ja som samozrejme vždy zlodej. A môj v tom čase 4r v miestnych malých potravinách: "Mami, ty si zlodej!" Ešte že ma tam poznajú.
A druhý trapas. Sedeli sme v zoo pri bufete a jedli. Zrazu syn ukázal prstom na jednu pani: "Pozri, aké má tá teta tučné brucho!" Pani bola asi tak vo 8.mesiaci, tak som mu povedala, že prstom sa neukazuje a pani má v brušku bábätko. No a on že odkiaľ sa do brucha dostane bábätko a ako vyjde von. To som videla ako aj rodičia od vedľajších 2 stolov nastražili uši, že ako mu to vysvetlím 😂

kulumulu123
10. máj 2024

@kikusenka1 moj vtedy 3r syn v supermarkete na nakupe s tatom. Ten cosi pidal pani ktora stala pri nom a nato moj syn na plne usta aby sa uistil ze ho bolo poriadne pocut " tetaaaaa a ty si preco nepodakovala ty nevies co sa patriiiii?????" pani mala udajne cca 60r a dostala taku lekciu ze odvtedy predpokladam zacala dakovat 🤣

selest
10. máj 2024

Moj 3r zahlasil mojej kolegini ze museli prist s tatom kupit mame vino lebo mama vsetko vino doma vypila, a ze som vypila aj tatovo pivo😅