Do akého veku môžem nosiť krátke nohavice?

7. apr 2023

Zaujíma ma váš názor dokedy do koľko rokov môže žena nosiť krátke kratase s tričkom cez leto?Pre predstavu pridám foto aké oblečenie nosím a páči sa mi.Lenze už som staršia roky idú.Pomaly ťahám na 40.Postavu mám vysokú štíhlu.

autor
7. apr 2023
estrella5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
januska12323
7. apr 2023

Kým sa za nohy nehanbíš, neviem o tom, že by to bolo podmienené vekom.

bloger
7. apr 2023

Kľudne si obliekaj to v čom sa cítiš pohodlne.

mirkava
7. apr 2023

Dokedy sa v tom cítiš dobre 😉

marca12
7. apr 2023

Navzdy. Uplne kratucke kratasy planujem nosit,kym budem mat ako tak pekne nohy. Ale kratasy dlhsie planujem nosit navzdy. Nebudem sa predsa v lete parit. Ak zvolis primeranu dlzku,tak kludne aj 70tnicka moze nosit kratase

zenulkaaa
7. apr 2023

Dokedy sa na to citis. Mam 37 a v pohode ich stale nosim a planujem nosit aj po 40tke

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkine_terapie
7. apr 2023

Dokedy ti v nich nebude zima. Ale vazne. Uplne do kedy chces a dokedy sa v nich budes citit dobre. Samozrejme, s prihliadnutim na miesto a prilezitost kde ich nosis.

maranta_leuconeura
7. apr 2023

Dokedy budu obezne zeny nosit leginy 😆 navzdy 🤷

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
raspusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evaluki
7. apr 2023

Pokiaľ sa Ty v tom oblečení cítiš dobre,tak nevidím dôvod,prečo sa nejako obmedzovať.Tiež som počula,že ženy po 30 by už nemali ukazovať brucho,takže ja už 9 rokov veselo preťahujem😉😅

estrella5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia851
7. apr 2023

@maranta_leuconeura a čo je na Tom že nosíme legíny?aj keď sme obézne

nenne27
7. apr 2023

Mam vyse 40 a nosim.nohy mam dlhe a vysportovane

nenne27
7. apr 2023

@lucia851 presne, noste! Preco by ste mali nosit kutne zato ze ste krv a mlieko?

zarrinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
7. apr 2023

Lebo rodina že už som dosť stará na to takto sa obliekať.Ze by som mala len dlhé nohavice max rifle a k tomu tričko alebo blúzku nosiť.

ivik4
7. apr 2023

Kokos to co mas za rodinu. Sa mas potit jak prase v lete alebo co
Obliekaj sa tak aby si sa citila dobre a sexy , spokojna sama so sebou !

lucia851
7. apr 2023

@nenne27 presne tak

mircalla
7. apr 2023

Mozes🙂

mandzula
7. apr 2023

Ja mam svoju teoriu, ze komu sa na mne cokolvek nepaci, nech sa proste nepozera.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mandzula
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavomira236
7. apr 2023

Mam 44a nosim kratasy mam uz aj zily no a co? Co sa budem v 35kach parit? Ked ma baba 16st sadlo jej prekypuje ona moze nosit? A ja pretoze som stara nie?

lenkakravcova
7. apr 2023

@autorka
Táto otázka ohľadom oblečenia nie je vecou veku, ale skôr morálky alebo určitých hodnôt.
Niekto ma také hodnoty, iný hentaké.. Oblečenie prispôsobuje podľa toho ako to ty vnímaš - odevy v spoločnosti, ich význam, funkciu atď.
Ja som takéto krátke veci prestala nosiť asj v 21 rokoch. No nie kvôli veku, ale kvôli viere.

lenkakravcova
7. apr 2023

@ivik4 Len k tomu poteniu: v riflovych sortkach sa to tam dole potí xy krát viac než vo voľnej dlhej sukni 🙂

mandzula
7. apr 2023

@lenkakravcova ak mas haberovky, tak nie, tie dobre luftuju.🙂

ivik4
7. apr 2023

@lenkakravcova preco je rec o riflovych ? Ja mam sortiek vela ale riflove ziadne