Dnes ma Lidl opäť raz napálil

1. jún 2024

Mal som kupón -48% zľava na lososa. Pridem do obchodu, vezmem jeden z posledných kusov, až som sa čudoval že sú lebo väčšinou tam nič nemajú keď je v zľave. Pri pokladni zisťujem že ze mi to zľavu nedalo, pýtam sa predavačky prečo, ona nevie, že sa mám ist pozrieť či je to ten istý losos čo v kuponoch. V kupóne píše iba "losos -48%, pôvodná cena 2,49, po zľave 1,29" tak som pri mrazaku skúmal kde je problém. Našiel som dva rovnnaké ososy vedľa seba, s úplne rovnakým názvom ale jeden s cenou 2,49 a druhy 2,39. Samozrejme ten za 2.49 na ktorý platila zlava už nebol. Jasné moja chyba, ale strašne ma hnevajú tieto oblbovaky. Už veľa krat som kývol rukou ale tento raz som im to vrátil a nabudúce pár nákupov urobím inde.. na protest 😅 ... to je všetko. Ďakujem za pozornosť.

personality
1. jún 2024

No to je ešte nič, mne sa neotvoril dnes z-box 🤣 2x som to skúšala, druhýkrát aj s doprovodom 🤣 nešlo nám to, pričom skúsenosti máme a nikdy nebol problém. 🤣

personality
1. jún 2024

A vieš čo sa mi stalo pred 2 týždňami? Pizzerka mi vyhodila 3x pizzu za 32e do koša. To som bola tiež dobre smutná.

andreakotesova
1. jún 2024

Treba si porovnať Produktove číslo na kupone s tým na cenovke pri tovare. Dnes mi to vysvetlila predavačka 😅🤣 Tiež som zhanala lososa v zľave 😂

alenamihal
1. jún 2024

No a mne zase pri ich oraznovych zlavach na tiketach vzdy zauctuju normalnu cenu brrrr ,lebo sa ponahlaju za tymi pokladnami..mna tak uz osernikali par ale uz si davam pozor na to...na zaciatku tolko akcii a same kupony a teraz skoro nic...a minule mi zapocitala 30ks crossaintov namiesto 3 ks ...no comment niekedy..

kitycat
1. jún 2024

Cize si si zobral zleho lososa. case closed😭

autor
1. jún 2024

@kitycat ano, ale nie je to prvý krát. Minule dve rovnaké pizze, tiež vedľa seba s rovnakym názvom aj s gramazou ale ine znacky. Pri cenovke ta znacka ani nebola napisana. Jedna v zlave s kupónom, druha nie. Akože sú to smiešne sumy ale ide o princíp.

deusa
1. jún 2024

Mna zase hneva,ze to maju iba ako aplikaciu a co pre tych co maju tlacitkovy telefon alebo ziadny? Pre tych ziadna akcia neplati? Hlavne,ze vsetky ine potravinove retazce to maju pekne vymyslene,len Lidl musi byt iny a tak rada som tam nakupovala.

suzitok
1. jún 2024

Mňa minule v Lidli zvýšeným hlasom upozornila pokladníčka, aby som láskavo vyložila balené vody na pás....tak hovorím ok, nikdy sa nevykladali, ak je nejaká zmena, stačí povedať...Dnes opäť nákup v Lidli, znova balené vody, tentokrát som ich dala na pás a pokladník mi vraví, aby som ich nabudúce nechala v košíku, veď oni majú k tomu čísla, naťuká si to bez snímania...Tak som sa ozvala, že nech sa dohodnú navzájom, aké pravidlá vlastne platia, lebo naposledy som bola dosť nepríjemne upozornená, že ich mám dávať hore...

ivankamirka
1. jún 2024

Ja sa riadim produktovým číslom, aby som rozoznala zľavu.

3009
1. jún 2024

Ja som už Lidl vynechala z nakupovania.

liaka
1. jún 2024

Som predavačka a neznášam lakomych chlapov 😂. Boze, uz som alergicka ako kupuju najlacnejsie salamy, prepocitavaju všetko, chcu nieco po nahodeni povedia to je drahe nechcem, pouzivaju kuponiky ako dochodcovia... uz chlap nie je chlapom 🙄.

suzitok
1. jún 2024

@liaka s týmto súhlasím, postrehla som to počas čakania v rade pri pokladni a nie raz 😀

kitycat
1. jún 2024

To je marne...

karolinakr
1. jún 2024

@suzitok moja mama predavačovi hrable pod nos začala vykladať, tak ju sprdol jak sirotu, ja som sa tak smiala

personality
1. jún 2024

@liaka ja mám takého kolegu. Poznám ho od VS. Už bude mať chlapec 40tku čoskoro, teda poznáme sa takmer 20 rokov. Nakupuje len v akcii, Tesco bolo jeho revír 😀 teraz aj Lidl. Vždy kúpi len to čo je pred koncom spotreby, plus navyše s ďalšou zľavou. Celé roky sa stravuje mrazená pizza, alebo tie hotové varené chladené jedlá, čo stačí ohriať, práve tie sú často v zľavách, lebo to nikto nekupuje. V práci si z neho robia srandu, nakoľko keď je to v akcii kúpi aj 7 takých "menuciek" a obsadí tým celú chladničku v práci v kuchynke. Už len čakáme kedy prepukne u neho nejaká choroba, pretože dlhodobo sa takto stravovať jednotvárne a nezdravo... Je strašný škrob, ale pokupi paradoxne veľa sprostostí, čo nepotrebuje, len preto že "to sa oplatí, to sa zíde".... Kupi či je to skartovacka, či je to stan.... Všetko sa zíde 😀Priateľku nemá, mal asi 100 krátkodobých "vzťahov". Diagnóza 🙂

karolinakr
1. jún 2024

POviem ti tajomstvo, robia to naschval, možno prave na taketo pripady. Veduca neni tak blba, aby nevedela, že sa to môže mýliť,.a tie číselká male, to by som dvoje okuliare musela nosiť, aby som si vedela tovar porovnať, ale ked sa ináč nedá..

ahhola
1. jún 2024

Ja som bola v L. na pokladni s muzom. Mlada standa si nas premerala aj nas vozik kopcom. Cakala som nejaku lotrovinu, tak som jastrila na displej, ako skacu polozky a vsetko sa zdalo ok. Az doma pozriem a uplne prva, ktoru som prehliadla Medova torta za 3€,take presladene humusy nekupujem, kedy mi to tam stihla pipnut netusim. Dlho som myslela, co to malo znamenat, ci sme jej "kupili"tu tortu - vezme si z regala k sebe povie, ze sme ju tam zabudli, alebo si tak znizuju manko, kym dojde 70.r.sbskar o 10" hod.,tak im tam bacuju marginali... To ma clovek za to, ze nie je drzy psychos, neoplati sa ukazovat milu tvar, vylozia si to ako slabost a okradnu ta ako dementa. 🍄

lusyc
1. jún 2024

Preto do lidla už len na konkrétne veci chodím, ktoré nebývajú v extra zľave, inak u mňa skončil. Teda vlastne už len pre jednu, ich orieškovu nátierku v talianskom týždni.

karolinakr
1. jún 2024

Tu sa už vela krat pisalo že namiesto 3 daju 30, to nemože byť nahoda, minule mu chalanovi 30 kil mrkvy naratala, zistil to až doma

neviditelnypes
1. jún 2024

Btw, málokedy sa v živote hýbem tak rýchlo ako keď nakladám naúčtovaný tovar nazad do košíka (vozíka). 🙂 To je neskutočný frmol a neurotický pocit "zavadziaš, zmizni".

zmrzlinka2021
1. jún 2024

@deusa ale veď keď sa rozhodneš mať tlacitkovy telefón, je to tvoja volba

suzitok
1. jún 2024

@deusa videla som dochodcov, co to mali kod vytlaceny na papieriku a to snimali v Lidli...

autor
1. jún 2024

@liaka nemyslím že som lakomý. Ako som písal, veľa krát som nad tým mávol rukou, ale potom si predstavím ako sa tí manažéri s platom 5k+ chechtajú ako super to vymysleli a koľko im to vynieslo :D tak si vravím že už bezo mňa

daniela2202
1. jún 2024

A preto žiadne appppokkkkyyy na ich oblbováky nepoužívam 😂👉

wiccawicca
1. jún 2024

@suzitok Dobrý deň ja v Lidli nakupujem dosť často lebo ho mám najbližšie a oni chcú vždy vyložiť iba tie balené vody, ktoré nie sú ich, napr. Kofola, Fanta alebo minerálky ale tie ktoré sú Saguaro vody či minerálky alebo ochutené majú navrchu toho balenia číslo a tie môžu ostať v košíku, ona sa len pozrie a nablokuje, no ak mám balík kofole, musím ho vytrepať hore

svetlonos
1. jún 2024

A ja som myslela, ze kupuješ toho kiloveho lososa za 25e a nie za 3e 🙈

dominikamacakova
1. jún 2024

@ahhola to by si si asi všimla keby si začala blokovať svoju vlastnú tortu. Odkiaľ akože vytiahla a následne nenápadne schovala tortu? 😀 Prepáč, ale tomuto absolútne neverím.

ivana11155
1. jún 2024

@lusyc ja mam tiez uz len tri tovary na ktore tam idem,vsetko ostatne co som tam kupovala, som nahradila vyrobkami z inych retazcov

tehulka2011
1. jún 2024

niet nad tesco online nakupovanie 🙂

katka700
1. jún 2024

Vieš to robia naschval lebo na "blbych" Slovákoch čo sa neozvu a sklopia uši sa najlepšie ryzuje. Nemec alebo Rakúšan by narobil randal, zavolal si vedúceho zdrbal ho ako sirotu a napísal sťažnosť na centrálu 😂