DM body

28. nov 2022

Ak si počas nákupu uplatním zľavu z bodov, pripíšu sa mi za ten nákup nejaké body? Alebo sa dá len odrátať, nie zároveň aj prirátať?

vmiri
28. nov 2022

Vždy pri platení sa ma predačka spýta či chcem uplatniť body, ak áno tak zadám kód, potvrdím, či chcem uplatniť všetky body alebo len časť. Za aktuálny nákup sa prirátajú, ale uplatniť sa dajú až ďalší krát (myslím)

gabika0825
28. nov 2022

No mne to minule veľmi milá pani predavačka konečne vysvetlila.. takze je to tak že keď si pri nákupe uplatnis body, aj všetky, alebo keď aj len časť, tebe sa vždy pripíšu body automaticky aj za ten nákup ktorý si práve nakúpila. Čiže ak máš aplikáciu tak tam ti aj ukáže že tebe sa odrátal kvázi len ten rozdiel. Ak sa chapeme.

autor
28. nov 2022

@gabika0825 áno, chápem. Len keď si v aplikácii pozriem prehľad pohybov, mám tam len mínus body

katesocka
28. nov 2022

Plus body nabiehajú tuším trochu neskôr. Pozri na bloku. Určite nabehnú za celý nákup. Teraz naposledy som minula okolo 1000 bodov (10 eur zľava) a zároveň som dostala asi 1100 nových bodov.

martinkachrustikova
28. nov 2022

@gabika0825 ak platis cely nakup bodmi, tak sa ti za neho pripisu len "bonusove body", t.j.nasobky za bio, automaticke aktivity alebo nasobky z kuponov. Za celkovu sumu nakupu nie. Ak ides v appke na prehlad pohybov, pekne v riadkoch vidis priratane aj odratane body s rovnakym datumom, t.j.z jedneho nakupu.

darina746
28. nov 2022

@gabika0825 no mne si napriklad moc pomohla, lebo doteraz som nejak nechpala tomu celemu systemu zvlast, ak platim bodmi