Dm - aktivácia kupónov

petra1910
9. apr 2023

Ahojte prosím o radu. Každý mesiac robím online nákupy z dm a nikdy nebol žiadny problém. Vždy na začiatku mesiaca si aktivujem kupóny. Keď som si teraz na začiatku apríla aktivovala kupóny, boli tam aj 10x viac na nákup, a 25x viac na detský sortiment. Teraz zhruba po týždni keď chcem objednávať tak tieto kupóny už tam nie sú. Čo s tým? Mali ste niekto podobný problém? PS: 5. apríla bol manžel brať nejaké veci a pekne sa mi body na tieto kupóny pripísali. Preto nechápem prečo mi tam teraz odtiaľ zmizli.

momusik
9. apr 2023

Lebo ich uz vtedy pouzil

lyci
9. apr 2023

@petra1910 su jednorazove, takze ich minul muz pri nakupe

janai1
9. apr 2023

@petra1910 posledná veta

petra1910
autor
9. apr 2023

@lyci ach jaj, to som si nikdy nevšimla, ďakujem pekne

petra1910
autor
9. apr 2023

@janai1 ďakujem za odpoveď

zenulkaaa
9. apr 2023

Kupony zmiznu ked ich pouzijes, alebo aj ked ich nepouzijes ale im vyprsi platnost.

petra1910
autor
9. apr 2023

@zenulkaaa ďakujem, už teraz viem. Vždy som robila len online nákup preto som ich tam mala. Teraz sa stalo že muž išiel kúpiť do predajne, tak mi preto zmizli. Uz nabudúce budem vedieť

rachel36a
9. apr 2023

@petra1910 aj pri online objednavke sa daju pouzit iba raz a zmiznu ti..jednoducho platia iba na jeden nakup...

miruskamy
10. apr 2023

Áno, no ja vždy aktivujem kupóny až keď idem na väčší nákup aby som sa týmto na tom neokašlala že ja alebo manžel vybehneme po jednu vec a miniem si tak kupón ktorý si viem uplatniť omnoho lepšie na väčší mesačný nákup.

marcelas82
10. apr 2023

Kupony platia len na 1 nákup a keď nakupujete online a zarata vám kupóny tak tie body viete využiť až po 30 dňoch od nakupu

miruskamy
11. apr 2023

Áno to je pravda. Pri nákupe cez eshop viete využiť body až po 30 dňoch kvôli možnosti vrátenia tovaru.

ivana11155
11. apr 2023

@petra1910 ja kupujem iba v kamennej predajni. Tie 10x viac za nakup byvaju jednorazove a tie ktore su na konkretnu znacku sa daju pouzit viackrat za mesiac - mozno len niektore - to neviem lebo toto malo vyuzivam.

rachel36a
11. apr 2023

@ivana11155 každý kupón v apke je len jednorazový, aj produktove..opakovatelne su len tie co nie su v apke v kupónovo
centre, alekaždý mesiac savzťahujú naniektoré výrobky keď kúpiš dva a viac