Divoká kačka

marcelmolnar
26. apr 2023

Chova niekto doma na dvore divoké kačky...kúpili sme dcérke jednu...zatiaľ ju mame vo vnútri...ako sa o ňu dobre starat co jej dávať papať.....

lucka12399
26. apr 2023

@marcelmolnar môžte si kúpiť rovno zmesku pre kacky, alebo si namiešať .. šrot, vajíčko na tvrdo, pšenicu. Ale kačice sú viacmenej bezstarostne.. zdobkaju slimáky, chrobáky😃 čo je dobre aby mali.. tak trávu, aby sa mohli “napast” .. a velmi radi sa kúpu, ak nemáte poblizku nejaký potôčik .. tak môžte skúsiť staru vaničku s vodou 🙂

pribinak
26. apr 2023

Určite niečo napr detsky nafukovací bazén, aby sa mala kde kúpať, ak nemáte napr za domom nejaké jazierko

karolinakr
26. apr 2023

@marcelmolnar si pamätam; že teta na dedine krajala listy repy na sliže a miešala ich s takou žltou zmesou, šrotom a..strašne sa mi to pačilo, vždy som to sledovala..kačky utekali ozlomkrky 🦆

tani777
26. apr 2023

@marcelmolnar svokrovci maju kacky (ale nie dive,tusim cinske) a tie sa idu zblaznit za zihlavou a za cuketou..cuketu struhaju,zihlavu posekaju

mandzula
26. apr 2023

@marcelmolnar do buducna, ked sa rozhodnes zaobstarat si ziveho tvora, vopred si nastuduj, co potrebuje, vyhnes sa tym rozcarovaniu pre pripad, ze by si mu to nevedela zabezpecit.

marcelmolnar
autor
27. apr 2023

@mandzula zabezpečené som všetko mala chcela som sa len informovať ci je všetko ako ma byt ...alebo nejaké skúsenosti....mame niekoľko živých tvorov..a keď nemáš čo poradiť rak zbytočne nepíš....pekný den

mandzula
27. apr 2023

@marcelmolnar pytas sa "ako sa o ňu dobre starat co jej dávať papať... Z toho mi vychadza, ze nemas o chove prave tohto zvierata zakladne vedomosti, co je v rozpore s tym, ze teraz pises, ze zabezpecene si mala vsetko. Preto som ti odporucila najprv si zistit, co take zviera zerie, ako sa on starat a az potom ho kupovat. Podla mna je to logickejsi postup, ako kupit a az potom zistovat.