Diskusia o chlapovi s bratom na Ibize

h2
28. júl 2021

Môžem vedieť, čo nebolo v poriadku na tejto diskusii, keď ju admini zmazali? A ešte s uvedením dôvodu, že si máme prečítať, čo je v poriadku a čo nie? Tak sa teda pýtam: čo konkrétne na nej nebolo v poriadku? Je tu denne XY diskusií, kde sa baby hádajú, urážajú, zosmiešňujú... tu nič také nebolo. A ak sa aj objavilo, potom, ako som tu nebola, stačilo zmazať problémový príspevok, nie?! Baby si dajú tú námahu, že prispievajú a zrazu z ničoho nič je celá diskusia preč?!?! 😡

irusa
28. júl 2021

fúha ???? zmazali ???? tak to je choré

nafka0483
28. júl 2021

@h2 Nedozvies sa, aj ja som sa pytala na inu diskusiu, kde padli aj dobre rady, usmernenia, kontakty na prislusne organizacie, postup vybavovania na uradoch a pod. Autorke sa potom prestali pacit niektore komentare, tak poziadala admina o zmazanie a ten to zmazal. Napriek tomu, ze diskusia uz bola anonymna a padlo v nej kopec dobrych rad a uzitocnych informacii. Namiesto toho aby bolo zmazanych par prispevkov, ktore uz odbocili od temy a pripadne zacali byt drze a nevhodne, tak admin si proste zmaze diskusiu, lebo autorka chcela.
Tak aky ma vyzam ze su anonymne diskusie a aky ma vyznam ze autori nemozu diskusie zmazat len tak, ked potom ich len tak zmaze admin? Ziadny zmysel v tom nie je.

h2
autor
28. júl 2021

Veď ak zmažú na žiadosť autora, OK, beriem. Ale zrušiť diskusiu s tým, že "prečítaj si, čo je u nás v poriadku a čo nie" ?!

deti95060810
28. júl 2021

mažú ako chcú... mne minule zmazali diskusiu lebo tam bol len smajlík... nič iné... a boli aj iné príspevky zmazané - len nikto nevie kvôli čomu...

nafka0483
28. júl 2021

@h2 Ale to tiez bolo tak. Ked zmazu, tak tam automaticky nabehne to, ze precitaj si co je v poriadku a co nie. Ja som sa tiez pytala co nebolo v poriadku a dostala som odpoved, ze na ziadost autora. Ale to tam nenapisali, automaticky nabehne vzdy ten isty oznam.

h2
autor
28. júl 2021

Mala som tam upozornenia, že baby reagovali na môj príspevok. Teraz už sa nedozviem, o čom to bolo. Aj voči nim to je nefér, píšu niečo možno 5 a viac minút, odošlú príspevok a zrazu: diskusia zmazaná. 🙄😡

nafka0483
28. júl 2021

@deti95060810 A o com si chcela diskutovat ked si mala v prispevku len smajlika?

nafka0483
28. júl 2021

@h2 Pozri na mojom profile, mam tam starsi prisevok, vyjadroval sa aj admin...

h2
autor
28. júl 2021

@nafka0483 Ďakujem, pozrela som, vidím, že aj Teba to štve. Vyzerá to, že tu s tým asi veľa nenarobíme. ☹️

nafka0483
28. júl 2021

@h2 Ja mam od maicka velky zymsel pre spravodlivost :D a nviem prekusnut ked sa deje nieco nefer a niekto si len dokazuje moc a podobne. Rodicia vzdy hovorili, ze ved pochopis, zivot ta nauci, ale mna to stale stve :D

zuzka_99
28. júl 2021

A kolko užívateliek tu už zmazali, ktoré áno, boli drzé, ale povedali proste na rovinu čo si myslia (dokonca aj dobre poradili). Iné si tu naozaj robia čo chcú a nepostihne ich ani napomenutie 😕

viellik
28. júl 2021

Baby asi je zbytočné sa nad tým vôbec rozčuľovať 😉

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka_99
28. júl 2021

@mb2021 Adminom sa páčia len názory tvrdých covid-prolife KDHákov mam taký pocit 😃