Digitálny detský fotoaparát

betkaulicna
2. dec 2022

Ahojte 🙂 máte doma niekto detský digitálny fotoaparát? Viete mi poradiť aký kúpiť? Štvorročná dcérka rada fotí a fakt jej to ide s mobilom. Na Vianoce si poprosila detský foťák, tak hľadám. 🙂 Každá rada bude dobrá.

miadi
2. dec 2022

@betkaulicna tie detske su šmejdy radsej jej kup jednoduchy digitalny fotak pre dospelych low cost . Moj profak fotografie vravel ze s digitalom vie “ dobre “ fotit aj medved . 😂a zobral nas na vystavu (pred 18r) fotiek co robili s digitalom 4-6r americke deti. A mal pravdu 😉

chillibubble
2. dec 2022

kolegyna kupila tento. neviem, mne sa to zda dost drahe. ale zase daju sa tam robit rozne veci a upravy

https://www.mall.sk/detske-fotoaparaty/vtech-ki...

sono2
2. dec 2022

@betkaulicna blbosť.
Kúpila som už 2 deti sa stým nehrajú popada to po zemy.

sono2
2. dec 2022

Čo vie 4 ročne decko držať fotoaparát netreba úplne zbytočne. Neurobí dobrú fotku ani s drahým fotakom.
Ak strašne chceš tak z Ali ja by som viac nekúpila
Moja dostala staršia na vytlačanie fotiek no leží tam, mladšia dostala tiež ale iný. Teraz ma napadlo že som kúpila 3 fotaky. To sú na to ešte deti malé. To podstatné neskôr ale ako chceš

annm81
2. dec 2022

@betkaulicna Akýkoľvek z detských fotoaparátov pre ňu bude v pohode. Nečakaj žiadne dobré výsledky v kvalite obrazu - bude na dnešné pmery naozaj zlá, ale je to len 4ročné dieťa a fotoaparát je pre ňu hračka. Pozri recenzie napr. na amazone a rozhodni sa pre ten, ktorý má najmenej zlých hodnotení (kazivosť). AJ keď obrazová kvalita nebude nič moc, ak dcérku fotenie baví, zahrá sa s tým a aj sa v tejto záľube môže rozvíjať ďalej - na to, aby ste spolu trénovali to najdôležitejšie na začiatok - kompozíciu a pevný úchop, to bohate stačí.

Kúpiť lacný foťák pre dospelých nie je dobrá rada - majú príliš zložité ovládanie pre malé dieťa a nie sú dostatočne odolné proti nárazom, piesku a podobne, nemajú pre dieťa dobré uchopenie, majú malé tlačidlá atď.

liljana
2. dec 2022

Najlepsi digitalny fotak je starsi mobil. A da sa s nim aj volat.

betkaulicna
autor
2. dec 2022

@betkaulicna ďakujem 🙂 je tu dosť názorov a nápadov 😄 super! Ona je jedna z tých "malých dospelých" 🙈 premyslím to. Ďakujem 🙏🏻❤️

lenkah1
8. okt 2023

@betkaulicna ahojky kúpila si nakoniec nejaký ten fotoaparát? Moja 6 ročná by chcela tiež a tak rozmýšľam ze asi ktorý by bol dobrý.

betkaulicna
autor
9. okt 2023

@lenkah1 nekúpila. Nakoniec dostala vytúžené Elsovské šaty 😄 držím palce ❤️

tiika
8. nov 2023

@lenkah1 mozem sa opýtať, kúpili ste nejaký, bola s ním spokojná?

lenkah1
13. nov 2023

@tiika zatiaľ sme nekúpili ale Ježiško donesie ten čo sa už aj fotky hneď tlačia tak uvidíme aký bude

pauzak
11. dec 2023

@lenkah1 Dobrý deň prajem. Môžem sa spýtať aký ste vybrali fotoaparát. Dcérka si tiež prosí na Vianoce a nemôžem sa rozhodnúť a čas sa už kráti. Ďakujem