Deväť utorkov svätej Marty

22. nov 2022

Vie mi niekto prosím vysvetliť čo to znamená? Vidím to tu strašne často a už strašne dlho, ale nepochopila som 😊

evkamotka
22. nov 2022

Klasicka novena, tato konkretne k sv marte

veronika_sk000
22. nov 2022

na tom obrazku je napisane, kto bol Marta a ze na jej prosby Jezis vzkriesil Lazara..tak sa modli 9 utorkov pri svieci a potom sa ti splni, co si zelas, lebo ta modlitba je velmi mocna (parafrazujem dany text)..neviem preco 9 a neviem preco urorok 🤷😃

evkamotka
22. nov 2022

@veronika_sk000 9 lebo je to novena. Je ich milion

zooeynka
22. nov 2022

...to sa treba pytat anonymne? Je to take chulostive?

veronika_sk000
22. nov 2022

@evkamotka a co znamena samotna novena? preco prave novena?

nika23t
22. nov 2022

Máš sa to modliť v utorok a pri sviecke. A nezabudnúť na úmysel.
@zooeynka aj ja dávam otázky anonymne a to takmer vždy. Aj pri normálnej otázke tu vedia niektoré tak mudrovat, že radšej nech nikto nevie,ked sa pýtam.

zooeynka
22. nov 2022

@nika23t preco sa hanbit za svoju otazku? Ale toto tu je jasna provokacia, pretoze by stacilo hodit otazku do google a autorka by mala za sekundu odpoved. Ona chcela trosku zosmiesnit celu "akciu Marta". Smutne.

nika23t
22. nov 2022

@zooeynka no, ak to tak je, je to jej problém. Pre mňa je to modlitba, tak snad sa ju niekto pomodli s úmyslom pomôcť takým ľuďom, ktorí to zosmiesnuju 😊 Ja som sa ju modlila často a verím, že mi pomohla ♥️

nelca84
22. nov 2022

ja nechapem, preco si tie baby nespravia sukromnu skupinu, ale kazdy utorok je to tu dookola cely den

mariaveronikag
22. nov 2022

@nelca84 je to v skupine Veriace mamičky
Len možno nie všetky vedia o tej skupine, tak sa pýtajú tu.

nelca84
22. nov 2022

@mariaveronikag nemyslim tuto otazku, ale ze to na stene koluje cely den, vzdy to niekto pridava, a to je tu kazdy utorok dookola

autor
22. nov 2022

Ďakujem za odpovede 😊
@zooeynka keď je možnosť pýtať sa anonymne tak nevidím dôvod prečo to nevyužiť 😊

mondolina
22. nov 2022

@zooeynka
nevidím žiadny pokus o zosmiešnenie, menej paranoje.

autor
22. nov 2022

@zooeynka a nechcela som zosmiešniť nič, jednoducho ma to zaujíma tak som položila otázku

zooeynka
22. nov 2022

Google nefunguje? Odpoved by si mala asi 1000x rychlejsie

autor
22. nov 2022

@zooeynka neviem čo ťa už len toto tak žerie 😃😃 kľud 🙏🏼

zooeynka
22. nov 2022

Ale nezerie, je mi to jedno....neodpovedas na otazku a len to ze anonymne sa pytas, co sa hambis opytat pod svojim nickom?

autor
22. nov 2022

@zooeynka zjavne ťa to žerie keď musíš stále komentovať to, že píšem anonymne 😊
Keď nemáš čo povedat tak jednoducho nereaguj. Beztak tu väčšina užívateliek nemá svoju fotku, tak ako aj ty. Čiže či už otázku položím anonymne alebo nie, je to jedno. Ja som zvolila prvú možnosť. Pekný deň.
Ja som sa už dozvedela čo som potrebovala.

zooeynka
22. nov 2022

Dakujem za prianie pekneho dna. Verim ze je uprimne. Aj tebe zelam pekny den.