Detský fotomodeling - skúsenosti

23. okt 2020

Kočky dostala som ponuku pre moje deti na fotenie do letákov na oblečko ☺️ 😁 prosím tie čo máte skúsenosti dajte sem info 😁nechcem počuť ja by som nešla a iné hejty.dakujem za info ak sa podarí od niekoho s reálnou skúsenosťou ☺️

marcellka32
23. okt 2020

Preveriť si agentúru, ak je ok tak do toho 🙂

autor
23. okt 2020

@marcellka32 agentúra je ok klasická sprostredkovateľská bez poplatkov vstupných zatiaľ.sme sa ešte nedostali k honorárom presným ale písala o 5% za sprostredkovanie to sa.mi zdá aj celkom.malo 😁

marcellka32
23. okt 2020

Kamoskina dcérka chodí na módne prehliadky, dostáva minimum peňazí, žiadne extra zárobky, ale baví ju to

autor
23. okt 2020

@marcellka32 mne nejde o korunku syn sa veľmi.rad pretŕča jemu by sa to strašné rátalo ..chce byť lekárnik tak sa už smial že bude model lekárnik 😁veď práve ze5%z honorara podľa.mna bude naozaj mala.sumicka a nevieš cez ktorú agentúru robí ?

marcellka32
23. okt 2020

Neviem

izasindlerova
23. okt 2020

Sestra, keď ešte bola malá, tiež dostala ponuku, no nakoniec to ale dopadlo tak, že zaplatila za nafotenie portfoliových fotiek ale žiaden job z toho nebol. Inak ako píše @marcellka32

autor
23. okt 2020

@izasindlerova brat je profi fotograf takže portfólio už máme ďakujem ale za skúsenosť 🙂