Detské topánky z Deichmanu, dajú sa vrátiť?

xmonicka1x
22. okt 2019

Ahojte baby🙂 ma niekto skusenost s vratenim detskych topanok? Kupili sme c 22 4.10. boli dobre.. A dnes ze jej ich obujem a nejde jej tam nozicka.. da sa to nejak vratit? Topanky niesu poskodene ani znamky nosenia mala som v krabici dodnes..kupovala som ich na Zlatých Pieskoch. Da sa to vratit aj do ineho deichmanu ak sa dá?!

danulienka78
22. okt 2019

Ak je to s visackou a nenosené, dá sa to vrátiť v ktorejkoľvek predajni.

isabella5
22. okt 2019

Ja som raz bola reklamovať po pár mesiacoch pokazený zips. Vtedy mi vrátili peniaze. V inom deichmanne som zase bola vrátiť topánky čo syna tlačili a tam mi len vymenili za iné.

xmonicka1x
autor
22. okt 2019

@danulienka78 vysacku dali dole v obchode..

1bambinko1
22. okt 2019

@xmonicka1x boli nosené a obuté podľa mňa to nejde už vrátiť, jedine asi predať :/ vieš predsa len nič v zlom, ale je to nehyienické a na tom lístku čo ti dali do krabice to info, by malo byť napísané, že použitý tovar neberú naspäť

veronikaszabova
22. okt 2019

@isabella5 ona nechce reklamovat, ale vratit pouzivany tovar

xmonicka1x
autor
22. okt 2019

V tom pripade je to pouzity tovar ak v obchode sa skusa? 🤔

maciatkolulu
22. okt 2019

@xmonicka1x jednoduchá otázka... Bola s tým obuta vonku, či len ste doma skúšali a nešlo obuť? Ale to by si asi neriešila túto otázku, lebo to je logické že to môžeš vymeniť, prečo dali dole visacky

xmonicka1x
autor
22. okt 2019

@maciatkolulu nemala to vonku len som jej ich chcela obut len jej tam nesla nozicka podrazky ciste. Vysacky vzdy ked kupujem topanky daju dole...

xmonicka1x
autor
22. okt 2019
korunka1
22. okt 2019

To sa mi len zdá alebo nie sú rovnako veľké? čísla sedia, ale tá ľavá je väčšia.
A ináč ti ich nevezmú, nie sú povinný, možno tak vymenia.

xmonicka1x
autor
22. okt 2019

@korunka1 su rovnako dlhe, len jak som ich chytilanarychlo odfotila tak sa mi jedna zosupla😁ja by som najradsej vybrala tie iste len o cislo vacsie. Ale ked nebudu mat tak snad si v tej cene mozem vybrat ine pripadne doplatit ci to tak nefunguje?

korunka1
22. okt 2019

@xmonicka1x vymeniť by mohli, len či nemajú stanovené, že do niekoľkých dní.Choď, uvidíš...nevyskúšaš,nevieš

veronikaszabova
22. okt 2019

@xmonicka1x ja moc pochybujem, ze ich vezmu spat. Keby si ich kupovala cez ich internetovu stranku, mozes ich do 14 dni vratit bez udania dovodu - avsak nenosene, so vsetkymi visackami a v povodnej krabici.
Kamenna predajna nema dovod vziat tovar spat - a ani im to ziadny zakon neprikazuje

xmonicka1x
autor
22. okt 2019

Ja to dnes teda skusim vymenit..a napisem ako som dopadla. Dakujem Vam pekny dnik prajem☺️

jankka1981
22. okt 2019

Nám sa stalo to isté, ale tenisky boli kúpené v Sportdirecte. Mali sme šťastie na milú pani, lebo tovar vymieňaju do 14 dní a my sme ich mali už skoro mesiac. Ale povedala, že keď sú to také malé topánočky, tak nám ich vymení. Neboli nosené a mali také isté väčšie. Takže asi záleží aj akú bude mať predavačka náladu. Držím palce. 🙂

zlatica99
22. okt 2019

@xmonicka1x vyskúšaj ich vymeniť, veď za to nič nedáš. Možno natrafíš na dobré predavačky, ktoré kvôli vysačke nebudú robiť problémy. Daj vedieť, som veľmi zvedavá.

xmonicka1x
autor
22. okt 2019

Nooo nazlatych pieskoch boli milé jak sparatka v ritke😁

danulienka78
22. okt 2019

Ak neboli nosené vôbec, dá sa to vymeniť. Ja som tak kupovala synovi a pýtala som sa, že ak by mu neboli dobre, či sa to dá vymeniť, povedali, že áno. Ale boli mu dobre. Len neviem do koľko dní to musíš vymeniť.

tumira
22. okt 2019

@xmonicka1x normalne sa daju vymenit ked su takto nenosene ale neviem ci uz az tak po dlhej dobe. neviem no treba sa tam ist spytat ale podla mna ked su nenosene tak by s tym nemali mat problem

tasticka59
22. okt 2019

Mne takto vymenili topanky ale to boli pre mna a sla som ich vymenit asi 10 dni po tom co som ich kupila

xmonicka1x
autor
22. okt 2019

Baby mam to zasebou vratili akoze plnu sumu;) len vzhladom ktomu ze minule som kupovala dvoje topanky tak som mala zlavu 4€ tympadom nevratili 19,90 ale 15,90 ;) a nemusela som kupit ine zatu sumu normalne dali peniaze🙂 ale ja som vybrala uplne ine drahsie a iny typ🙂dakujem vam. Pekny vecer

korunka1
22. okt 2019

@xmonicka1x 🙋‍♀️✌👌👍