Detské smart hodinky s GPS lokátorom

27. máj 2024

Ahojte. Poraďte prosím hodinky pre 5 ročné dieťa. Jediné čo musia spĺňať je čo najpresnejší GPS lokátor (sledovanie polohy cez aplikáciu v mobile), možnosť telefonovať, dobrá výdrž batérie a vodotesnosť. Samozrejme nech nie sú na ruke dieťaťa obrovské. Našla som hodinky čo spĺňajú úplne všetko, no neposielajú ich na Slovensko. Zo Slovenskej ponuky som nenašla nič čo by spĺňalo všetko uvedené.
https://www.amazon.ca/Waterproof-Real-time-Emer...
Ďakujem za tipy aj vaše skúsenosti. 🙂

autor
28. máj 2024

.

vierka0508
28. máj 2024

Mame tieto, akurat ta vodeodolnost je tam len IPX2 - proti kvapkajucej vode. Inak su super na detsku ruku, vobec nie take obrovske ako tie hranate.

majush
28. máj 2024

Ja som dcére kupila Carneo, vobec nezobrazuje presnú polohu, ked je v skole (prvacka), ukazuje mi to polohu vo vedľajšej dedine 🫣🫣

autor
28. máj 2024

@vierka0508 áno pozerali sme Carneo, no nie sú vodotesné čo je škoda. Ale zjavne budeme musieť urobiť nejaký kompromis. A gps je presne?

autor
28. máj 2024

@majush prosím ktorý typ presne? Nie ten čo dala vierka0508 vyššie? Celkovo je vraj problém s lokaciou keď sú hodinky v budove. 🤷 Na voľnom priestranstve fungujú dobre?

vierka0508
28. máj 2024

Ano presne, ukazuje mi presnu budovu v areali skolky kde sa práve nachadza

autor
28. máj 2024

@vierka0508 super, ďakujem 🙂 pôjdeme ich pozrieť a vyskúšať. 👍🙂 Vyzerajú sľubne. 🙂
A ak sú aj menšie ako tie hranaté tak je to veľké plus. Nechápem že väčšina hodiniek má skoro veľkosť dospelackych hodiniek. 🤷

didamt
28. máj 2024

máme Careo Guard + stoja okolo 100€. GPS lokátor je dosť presný pokiaľ dieťa nie je v budove kde GPS signál nie je / s týmto sa stretnete nielen u hodiniek ale aj iných GPS závislých prístrojoch /. Volanie cez ne je super, žiadne ruchy, čistý zvuk na oboch stranách. Ale sú veľké !!! Dcéra má 10 rokov a nechce ich nosiť na ruke, naozaj sú veľké...

autor
28. máj 2024

@didamt môžem poprosiť link? Lebo hore čo je odporúčanie na Carneo, tak tie sú Carneo GUARDKID+ MINI

autor
28. máj 2024

@didamt tiež sme zopár hodiniek skúšali v obchode ale všetko bolo obrovské na takú malú rúčku. Tieto Carneo mini sme ale nevideli, no pozerala som kde ich majú na predajni takže pôjdeme pozrieť.

didamt
28. máj 2024

link nemám máme ich už 4 roky ale kupované boli v Nay
https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/carneo-...

didamt
28. máj 2024

určite chodte vyskúšať osobne, sú veľké ako moje Suunto a tie sú veľké fakt. Sú hlavne hrubé ani nie veľké ako hrubé

autor
28. máj 2024

@didamt tuším tieto vaše Carneo sme skúšali a to bolo až komické...ani zapnúť sa nedali...čiže pre staršie deti, no zároveň ešte aj pre tie sú veľké. 🤷 Nechápem kto toto navrhne a dá do vyroby keď to majú byť detské hodinky a pritom si obrovské.🤦🏻‍♀️

didamt
28. máj 2024

Nasa ich ma od 6 rokov a viacmenej ich nodi az teraz ( sama do skoly, zo skoly..) ale vadia jej pod dlhym rukavom. Ono asisu pre vacsie deti,.logicky asi mensie deti nie su bez dozoru rodica..nie je co sledovat, telefonovat

autor
1. jún 2024

@didamt my ich chceme kvôli tomu že keď bicykluje vonku aby sa náhodou niekde nezatulal aj keď ho máme pod dohľadom tak môže sa stať. Tiež ideme na dovolenku a budem pokojnejšia keď bude mať hodinky na ruke či už na letisku alebo v rezorte.

autor
1. jún 2024

@vierka0508 ahoj, kúpili sme tieto hodinky čo máte aj vy, no prestalo zobrazovat aplikácie. Sú zapnuté len od včera. Dali sme aj pár krát reštart ale stále ich nezobrazuje. Nedialo sa to aj vám? Či rovno sme chytili vadny kus? 🤦🏻‍♀️😂 Dali sme ich aj poistiť proti rozbitiu na 2 roky ..myslím že sa zíde. 😁

vierka0508
1. jún 2024

To sa nam nikdy nestalo. Skus ich este do tovarenskych nadstaveni dat.

zuzi_747
5. aug 2024

@didamt ahoj, prosím ta, kúpila som synovi carneo guard forkids + a je to naozaj tak, že môže byť len 10 povolených cisel, ktoré mu môžu volať ci sa to dá nejako nastaviť? Už dva dni nad tým maturujem. Ďakujem veľmi 🙂

didamt
5. aug 2024

@zuzi_747 uprimne, my sme mali iba rodicovske cisla ulozene takze netusim

pupava36
10. sep 2024

@zuzi_747 je to tak na kazdych detskych hodinkach viac ako 10 cisel tam nedate a neda sa to ani nijako inak nastavit. Myslim ze dietatu stacia cisla na rodicov, moja dcera to tak ma a staci to. Tak ci onak jej vacsinou volam len ja a tato a nikto iny. Ma tie hodinky aj nastavene tak aby sa jej nikto koho nema v zozname nedovolal.

zuzi_747
10. sep 2024

@pupava36 nie je to pravda, na týchto carneo keď používate ich appku carneo tak sa tam dá dat viac čísel, momentálne má syn 14 čísel a na všetky noze volať. Volala som na ich číslo, tak mi to vysvetlili. 😉

krstn003
14. sep 2024

o tých hodinkách som počula, my ešte uvažujeme ale zatiaľ mi to príde ako najlepšia možnosť pre syna

sonka1981
Včera o 19:09
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

Dobrý deň, máme syna prváčika a hľadali sme pre neho vhodné hodinky. Navštívili sme rôzne predajne, vypočuli si tipy predajcov a nám dizajnovo a zároveň po technickej stránke vyhovovali Carneo. Syn si ich veľmi obľúbil a zatiaľ sme s nimi spokojní.