Detské smart hodinky

humajova85
26. nov 2021

Ktore detské smart hodinky by ste doporučili.majú vaše deti,s akými ste spokojne.
Už som ako tak vybrala,ale nemaju Bluethoot.vadí to????
Ďakujem

rachel36a
27. nov 2021

@humajova85 aj nas ma bez...,alezi na co hodinky chcete...my sme chceli aby vedel koľko je hodin a aby sme sa mu vedeli dovolat, pripadne ho vedeli lokalizovat...

syslik81
27. nov 2021

mojadostane firbite ice 3 ,,, ina je tenucka a ine na nej vyzerali smiesne ,.. sledovat a ani volat jej nemusim .. chce si s nami kontrolovat kroky ked chodime na vylety ..

humajova85
autor
27. nov 2021

@rachel36a ano,presne.aby som vedela kde je,a dovolala sa mu

humajova85
autor
27. nov 2021

@rachel36a zatial.sa mi tieto najviac pozdavaju

dzina007
27. nov 2021

my mame lamaxy.. su fajn ale syn ich nosi len ked musi na vyletoch. do skoly a von ich nenosi. nechce. zavadzaju mi pri bundach lebo predsalen su tie vsetky smart hodinky aj celkom mohutnejsie ako detske digitalky. a poti sa mu ruka pod remienkom.

rachel36a
27. nov 2021

@humajova85 presne tieto sme mu kupili, v nay su za 30€, a v Digitall.sk za 25€... Maju aj kamenne predajne

humajova85
autor
28. nov 2021

@rachel36a a ste spokojna?

rachel36a
28. nov 2021

@humajova85 twraz ich dostane na vianoce, tak este neviem posudit, len sme ich vyskusali..ale su jednoduche na ovladanie a spĺňajú to co potrebujeme

zontik
28. nov 2021

@humajova85 potom mysli na to, ze ti to bude ťahať dáta, takže min.15€na mesiac ťa budú stáť😏

rachel36a
28. nov 2021

@zontik tieto ziadne data netahaju, maju vlastnu simku s tel.cislom...z karty stiahne lrn tolko kolko prevola

zontik
28. nov 2021

@rachel36a to som si myslela aj ja, a ked mi prisiel účet 20€, ma skoro vykotilo.simka ťa predsa nevie lokalizovať, musíš mať dáta.musíš ich nejako spustiť, čiže musiš mať aj google účet, a ty si mysíš stiahnuť appku, aby si tie hodinky ovládala.

rachel36a
28. nov 2021

@zontik jaj na lokalizaciu ano, ale to jednoducho vypnem...lokalizaciu zapnem len ak by sa nedajbože niekde stratil , čo dúfam že nie...

zontik
28. nov 2021

@rachel36a to sa ale neda, ja som to skúšala, aj som volala operátora, aby mi zamedzil tie dáta, ale nijako sa to nedalo, tak som jej potom dala taký šmejd mobil, pre náhodu, a hodinky sú v skrini hodené.ale možno pozeráš iné, ja mám s nimi takú skúsenosť

rachel36a
28. nov 2021

@zontik ja som to nenastavovala, to starsi syn, a da sa to...

zontik
28. nov 2021

@rachel36a Dobre,ved ja sa nehádam, len hovorím, že na tých, čo máme, sa dáta vypnúť nedali, akonáhle sa dá simka do nich, stiahne dáta.

humajova85
autor
25. dec 2021

@rachel36a prosím vás,ako ste ich spárovaní s telefónom

rachel36a
25. dec 2021

@humajova85 nainstalovala som si potrebnu apku a naskenovala qr kod..

luciatko86
28. dec 2021

@rachel36a Zatiaľ ste spokojná? Ako je to s volaním? Chceme tieto tiež kúpiť, len zdajú sa mi lacné na také funkcie, tak či je to aj pravda

rachel36a
29. dec 2021

@luciatko86 nas ide mat len 7 rokov , takze v pohode mu stacia. Volat moze a my jemu, mozem nastavit aby mu nemohli volat cudzie cisla, nastavit cas kedy nemoze hodinky vyuzivat napr ked je v skole.. napise mi spravu alebk posle hlaskvu...viem ho lokalizovať...ma tam jednu hru a fotak...za tie peniaze som spokojna

luciatko86
30. dec 2021

@rachel36a ďakujem, aj náš ide mať 7, kúpili sme ich, len akosi nefungujú sms, nechodia, spravili ste niečo? A píšu, že môžem dokázať odsledovať čo robí, ale v appke nič také nie je

rachel36a
30. dec 2021

@luciatko86 sms tieto hodinky nepodporuju, len spravu do apky vam moze poslat...da sa odfotitcez apku kde je, co robi, ale neskusala som to...zatial som nemala dovod