Destké slúchadla pre skoro dvojročné dieťa

lylyjana
17. feb 2022

Ake sluchadla by ste odporucili? Pozerala som aj drotove aj bezdrotove, no neviem, ake su vyhody/nevyhody pri detoch v tomto 😒 Cenovo by som rada do 25eur
Chystame sa v lete na dovolenku a chcem kupit malemu nejake sluchadla, ze ak by vsetky nase pokusy o zabavenie zlyhali, tak mu nieco pustim na mobile (aj ked doteraz to nemal nikdy povolene), len aby to vydrzal v co najvacsom pokoji.

martina1201
17. feb 2022

@lylyjana pri tak malých deťoch môže byť problém s tým, že to na ušiach nebude chcieť mať. Naše sú tiež na cestách mierne nespokojné a tak sme im kúpili bezdrôtový reproduktor a do neho nahrali rozprávky a tiež pesničky detské....
Ak mu raz povolia pozerať na mobile rozprávky bude si to žiadať častejšie a neviem či toto chces.
Ako mama isto najlepsie vieš čo má tvoje dieťa rado a čo ho baví. Tak si priprav presne tie veci, ktoré ho bavia. K tomu ešte maškrty a niečo čo nepozná aby si ho mala čím zaujať.

nwnw
17. feb 2022

@lylyjana my sme tesne pred 2. narodkami kupili Albi pero a knihy Doprava a svet zvierat. Nic ine nezaujimalo

xiaomi_
17. feb 2022

pre synovca som brala tieto, len už ich tu nemajú
https://www.alza.sk/trust-spila-kids-headphone-...