Denník pre ďalšie roky bábätka

nika110818
16. sep 2022

Ahoj. 😊 na trhu je velmi vela kniziek alebo dennikov pre zaznamenanie prveho roku dietatka, ale zaujima ma, ci nepoznate aj nieco pre dalsie roky dietatka - od druheho dalej napriklad. 😊 pre zaznamenanie prveho roka som vybrala knizku V plienkach a velmi by som chcela nieco podobne aj pre dalsie roky detstva. Nepoznate nieco take? Zatial som nic nenasla. Dakujem. 😊

marlen16
17. sep 2022

Ahoj, skús pozrieť “prvé kroky tam&späť” 🥰 https://www.tamazpet.com/sk/prve-kroky-tam-spat...

Majú tri farby - zlta, ruzova a Modra…nie je to síce take ako V plienkach (to mám tiež), je to na princípe jednej otázky na každý den po dobu 5 rokov..majú aj ukážku z neho na nete. Ja mám ten denník pre dospelého a je to úžasne vidieť ako som na rovnaku otázku odpovedala pred rokom a ako odpovedám dnes, co sa zmenilo, čo sa došlo vtedy a čo sa deje teraz…budem objednávať aj tie Prvé kroky takze tiež to isto bude super. Len ozaj si treba k tomu každý deň sadnúť a nájsť minutu na zapisanie.

kacena4
17. sep 2022

ja som si dolezite udaje zaznamenavala do kalendarika na dany rok a potom k narodkam som detom vyrobila fotoknihu k fotkami. a dopísala som dôležité udaje k danemu mesiacu ci dnu. krasna pamiatka najma ked tu uz nebudeme

konikkon
17. sep 2022

@nika110818 ja mám ,,z lásky sa zrodilo" a to je myslím do 13 rokov.

beata_k
17. sep 2022

@nika110818 Ja som obom detom pri narodeni zriadila mail. Tam im pisem co a ako, posiem fotky a videa. Je to gmail kde je aj rodicovska kontrola tusim, ze do 13 rokov.