Dedoles legíny

doda26
27. sep 2021

Zienky mate niektora skusenost s leginami od Dedoles?? Ake su kvalitne? Nepresvitaju?

tanickalab
27. sep 2021

Tiež mám z tohto obavy, ale objednala som si ich, lebo kamoška má a vyzerajú fajn. Tak čakám kedy prídu aby som ich oskúšala. Veľmo sa na ne teším 🙂

doda26
autor
27. sep 2021

@tanickalab ja som si ich tiez dnes objednala, ale pisali ze budu mat dlhe dodanie, tak som si chcela overit ci som dobre spravila 😂 a kamoska je s nimi spokojna?

petruldo
27. sep 2021

@doda26 ja mám 2 modely, nepresvitaju sú také stredné hrubšie, v porovnaní s lelosi/pikaluna

dusankomoj
27. sep 2021

Ja som objednala dcére a sú perfektné! Nepresvitajú,ale keď nieje zľava,tak sú trochu drahé🤑

zuzana5511
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana5511
27. sep 2021

@doda26 ja mam a su uplne TOP odporucam

heni79
27. sep 2021

@doda26 Ja by som si ich zrejme šla osobne pozrieť do predajne. Dedoles dlho nemal kamenné predajne, už sú. Prvá bola v Pezinku (odtiaľ je majiteľ aj firma ako taká tam má hlavné sídlo), ale už sú aj inde. Napr. Piešťany. Ja som mala od nich iba ponožky a tašky. Ponožky sú také pevnejšie, mne sa zdali málo pružné. A praním sa akoby "zrazili". Nie na dĺžku, no boli tuhé, akoby užšie. Možno som urobila chybu pri praní, keďže som používala aviváž a až následne som sa dozvedela, že oni ju vyslovene neodporúčajú. Neviem. A mala som od nich aj tašku. (Tú mi ukradli, žiaľ.) Tá bola skvelá. Spratná, s vysokou nosnosťou, naozaj odolná.

lulula12
28. sep 2021

@heni79 Nie nemyslim si, ze to bolo tvojou chybou mne sa tiez zdaju uzsie, su vhodne na taku uzku chudu nozku 🙂 Kamoska ma tenke nohy a na nej vysoke ponozky uplne super, len ja ked som chcela vyssie a teda mam pevnejsie lytka, tak hrozne 😀

ckatka
28. sep 2021

@doda26 ahoj. Ja nosím veľkosť 44/46. Objednala som si najväčšie aké majú (2xl) a sú mi malé.
Ale inak vyzerajú v pohode, nepresvitaju.

basterko
20. nov 2021

@petruldo Prosim Vas, ake su po niekolkonasobnom noseni a prani? Roztiahli sa alebo sa trochu zrazili? Lebo neviem aku velkost si objednat. Ci radsej trosku volnejsie alebo viac napasovanejsie. Dakujem za odpoved!

petruldo
20. nov 2021

@basterko zatual sa neroztiahli, mám veľa legin rôznych znaciek aj hrubok takže ich striedam. Tieto dedoles sú také pevnejšie a hrubšie nosim ich na jeseň a jar.