Dcéra chcela fotku s Petrou Blesákovou

17. júl 2023

Ahojte, dnes som stretla v meste Petru Blesakovu, dcéra chcela fotku… pani si niečo len kukala c mobile, dcéra sa slušne opýtala, a ona úplne arogantne ju odsotila.. máte takéto skúsenosti ?

mk1111111111
17. júl 2023

Nie, s nami sa odfotila, aj porozpravala bez problemov

kaktusik007
17. júl 2023

a to je kto?

tetaandulkova
17. júl 2023

Normálne som si musela vygoogliť kto to je, aj tak som ju v živote nikde nevidela 😅 Nerieš, ľudia sú všelijakí.

katarinakatka57
17. júl 2023

Ja som ešte zo zakladky bola v Markíze na exkurzii...arogantnejšiu osobu, ako Malachovskú som v zivote nestretla. Ako sa s nami detmi rozprávala, normalne som od nej odišla, ani autogram som už nechcela. Ked ju uvidim v telke, prepnem.

deti95060810
17. júl 2023

vraj slávna... nepoznáme ju ani tu na SK...

syslik81
17. júl 2023

mozno mala svoje problemy,bola zamyslena,ponahlala sa.. a mozno dceru ani neodsotila-ale ty ako matka si to tak pochopila... aj herci su len ludia co maju osobne zivoty a starosti

aurora33
17. júl 2023

To kto je preboha? 😅

pribinak
17. júl 2023

Za pár dni už druha téma o tejto osobe ….

monikkatt
17. júl 2023

Slavna herecka je silne slovo...
Ale k veci, mozno nemala svoj den, mozno si tvoju dceru ani nevsimla a nepocula ju.. ale to sa uz asi nedozvies 🤷‍♀️

micusa2222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aeruginosa
17. júl 2023

@pribinak Tiez som si vsimla, asi niekomu lezi v zaludku.😃

syslik81
17. júl 2023

@micusa2222 akomozes niekoho nazvat potratom bez toho aby si ho poznala? stretla si osobne tie hviezdy ? vies o nich tolko,ze mozes toto vypustit z ust? oni su len ludia su to niekoho deti,rodicia , rodina... tebe by sa pacilo keby ta nazvem namyslenym potratom? ok chapem anonymita dodava odvahu,ale zas taka hnusna byt nemusis ..

pribinak
17. júl 2023

@micusa2222 fuuu, nechutne vyjadrenie

laskonka80
17. júl 2023

kto je to? 🙂

kikushaa
17. júl 2023

Normalne som si ju vyguglila, ani ksicht mi nie je moc znamy. Teda mam pocit ze som ju videla niekde raz v rodinnych pripadoch 🥹🤷‍♀️

jana_eyre_2
17. júl 2023

Ja teda neviem o koho ide, ale keď je to ozaj pravda označ ju na FB a napíš verejnú otázku, prečo sa tak k tvojej dcére zachovala.. (ako to zobarala tvoja dcéra?)čim.dalej tým viac mám dojem, že ľudia žijú len cez sociálne siete a iba tam majú svoje svedomie.. v reálnom živote sú arogantni blbci, ale na FB sú dokonalí..

saraxyz
17. júl 2023

Nemala ju "odsotit", ale čo by si Ty robila na jej mieste? Ved je to otravné.

sweet20
17. júl 2023

ten kto pozera mamu na prenajom tak vie 😂

matullienka
17. júl 2023

Ja viem, že deti tými hviezdami žijú ale trebalo by aj deťom vysvetliť, že či by im bolo príjemné keby kde sa pohnú chcel s nimi niekto fotku, autogram a neviem čo ešte.

stanulienkat
17. júl 2023

Verím, že jej takýto ľudia idú na nervy a zároveň neverím, že ju odsotila.
Aj tak stále netuším, kto to je.😃

kaktusik007
17. júl 2023

@katarinakatka57 a ja som kedysi - uz aj cez 20 rokov to je - milsiu osobu nestretla, ako Malachovsku. Kavu nam uvarila, svoj hrncek ponukla.... som ako brigadnicka tam umyvala okna ;) a zase Horvathova bola tak arogantna, ze ked ju vidim, prepinam a odvtedy ju fakt neviem vystat....

clovek sa asi casom meni a nie vzdy ma svoj den 🤷🏼‍♀️

leskovael
17. júl 2023

No hlavne by som si pozrela to odsotenie... Určite to je dosť prehnaný výraz slová.. Na druhej strane aj oni sú ľudia, majú svoje chvíle, svoje problémy a svoje životy. Ono by sa patrilo, keby aj tí, ktorí fotku chcú, vedeli kedy je vhodné vyrušovať. Lebo ľudia by sa išli fotiť a nevadí im, že pritom narušia obed, kávu a iné posedenie.. A keď niekto nechce, tak je ešte osoba dotknutá..

modrykolibrik
17. júl 2023

Baby ak ste videli Panelak tak hrala milenku Kolenika co hral tam toho mafiana

jana_eyre_2
17. júl 2023

@matullienka trebalo by dospelým vysvetliť že deti sú deti a tie sa nesacu, ale ak nemám náladu tak im to normálne vysvetlím.. keď je niekto dobrovoľne verejne známy, musí rátať s tým že ho spoznajú a oslovia ľudia - vďaka ľuďom a sledovanosti totiž zarába.. to je jednoducho riziko povolania.. tak isto ako obsluha v obchode musí rátať s tým že sa jej niekto bude niečo pýtať, že to proste patrí k práci ktorú vykonáva... A áno, každý moze mať zlu náladu, ale nie je slušné ju prenášať na ostatných ktorí sú k nemu slusni - ak tak niekto koná tak jednoducho slusny nie je..

matullienka
17. júl 2023

@modrykolibrik nehrala ju Minichova?

matullienka
17. júl 2023

@jana_eyre_2 moc neverím, že ju odsotila. Skôr ju odsunula bokom a treba hneď urobiť haló, lebo niekto nedostal fotku. Netvrdím, že sa všetky hviezdy správajú ukážkovo ale mňa ako dospelu osobu by ani len nenapadlo ísť sa dožadovať alebo inak otravovať cudzieho človeka aj keď verejne známeho pri ich súkromných aktivitách.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kristinapetronela
17. júl 2023

Neverím ,že by ju odsotila .to muselo byť nedorozumenie

jana_eyre_2
17. júl 2023

@matullienka písala o dcere, tá predpokladám že nie je dospela, možno má 8,9 veď aj takéto.dievcata majú svoje idoly.. mňa ako dospelu by ani nenapadlo pozrieť na niekoho známeho avšak keď som mala nízky vek, tak som si pýtala aj autogram keď bola príležitosť.. nikdy si nemala žiaden idol, niekoho kto sa ti páčil v detstve? A akoby ti asi padlo keby ten idol bol na teba nevrlý?

No a či to je pravda? Nikto tam nestal takže môžeme reagovať len na to, čo autorka písala.. či tomu veris alebo nie, je samozrejme tvoje právo, avšak tak môžeš spochybňovat úplne čokoľvek a tak je vlastne úplne jedno k čomu sa vyjadrujeme..

modrykolibrik
17. júl 2023