Dávate si pančuchy pod nohavice?

27. dec 2022

Ahojte,
nie som žiadny úchyl, ani školák, čo sa cez prázdniny nudí. Ani nechcem touto otázkou nikoho pobúriť. Skrátka sa chcem spýtať, či si teraz v zime obliekate niečo pod nohavice (pačuchy, kaliopky, legíny). Ja si obliekam silonky a kamoška mi tvrdí, že som prehnane útlocitná, uzimená a mám zníženú imunitu. Že iné ženy vydržia bez pančúch.
Ďakujem

yamahka
27. dec 2022

Vobec nenosím, keď je vonku také teplo pre mňa. Keby bolo mínus 5 cez deň, tak si dám pančuchy.

tahomi
27. dec 2022

Neobliekam, nepotrebujem to a nemam to rada.

renab
27. dec 2022

Nenosim, taka zima tu nebyva, aby som ich potrebovala.

zuzinabila
27. dec 2022

ano, nosim. najradsej tenulinke merino/viskoza leginy, ktore su teple a zaroven ako pavucinka, cize kludne na to aj skinny rifle

dianaana
27. dec 2022

Tak podla toho, na ako dlho a kam. Ked je minus 5 a idem na vianocne trhy postavat 3 hodiny, tak si dam.

veronikaszabova
27. dec 2022

Nie,nenosim

viestta
27. dec 2022

Podla teploty a podla toho ako dlho budem vonku si bud nedam nic, alebo silonky, alebo hrubsie puncochy alebo aj ceple gače. A je mi uplne jedno co nosia iny pod gatami, ja nebudem mrznut ked nemusim

patka06
27. dec 2022

Bežne nie, nosím uzke elastické rifle
Ak viem, že budem vonku dlho a mrzne, dávam si tenké bavlnené leginy

lukbe
27. dec 2022

V zime áno. Mimochodom,každý sa riadi podľa seba,ako to potrebuje,kamoške povedz,nech si vezme trebárs aj kraťasy a žabky.

svokrinjazykmonika
27. dec 2022

Chodím tri krát denne venčiť a na dlho kočíkovať takže keď klesne teplota pod nulu tak samozrejme, silonky alebo pančuchy a ešte aj zateplené legíny. Ale tento rok je zatiaľ slabý. Iba pár krát som sa tak naobliekala.

bajka16
27. dec 2022

Keď idem do auta a iba z auta niekam, tak nie. Ale ak by som išla cojaviem na Silvestra, stáť pár hodín na námestí, na nejakom podujatí, tak si dám aj tie legíny a nato nohavíce 🤷🏻‍♀️

januska12323
27. dec 2022

Nie, radšej teplé nohavice. Taká zima u nás nebýva.

avanka
27. dec 2022

@zuzinabila prosím ťa, odkiaľ ich máš?

luliu
27. dec 2022

Nie, nikdy v bežný den

stanulienkat
27. dec 2022

Ja som asi vadna😁🤣. Pod 7 stupnov nosim. Aj tielko. Ja som zmrzlina.

tykat
27. dec 2022

Nie, nosim dlhy kabat/bundu. A chodim v nizkych teniskach s kotnikovymi ponozkami, milujem hole clenky, konecne mi nie je horuco.

katarina092
27. dec 2022

Ked je pod 5 stupnov, davam si tensie pancusky

zuzinabila
27. dec 2022

@avanka z Lidlu. ale vcera som pozerala, ze sa znovuzasobim a nemaju. to je nejaka starsia kolekcia

kiwi3
27. dec 2022

@stanulienkat tiez si tak pripadam, ked to citam. silonky teda nemam rada, ale bud leginy pod nohavice alebo termoleginy alebo aj zateplene rifle.preco mam trpiet, ked nemusim?

katarina092
27. dec 2022

@stanulienkat tiez nosim.. kazdy nech sa oblieka podla seba. Mozno prave vdaka tomu ma tolko zien problem s mocovymi cestami..

klarissa25
27. dec 2022

Nosím tenké leginy aj v zime...

zuzinabila
27. dec 2022

@tykat 🙂 ja rovnako, vysoke kožené cizmy, perove kabaty po kolena ale potrebujem mat teplo aj priamo na zadku🙂teda nosim tenucke leginy idealne .a ked je teplota tiez nizsia ako tych 5-10 stupnov, uz vytahujem zo skrine

lavinis
27. dec 2022

Nie

jeanne14
27. dec 2022

Pod -15 si dávam ráno cestou do škôlky tenké legíny pod nohavice 😀

zuzinabila
27. dec 2022

@katarina092 toto je velmi realne, ako pises. ja som mala tusim raz v zivote mierny zapal moc.ciest a to mam 40 rokov.bez atb ,len taky domacky lieceny. ťuk,ťuk. ale v zime sa vrstvim ako cibula

diewcatqoo
27. dec 2022

Ked je viac nez -5 a viem, ze budem von dlhsie, tak ano, davam si. Zatial este taka zima nebola, aby som musela vytiahnut spodare.

mishka81
27. dec 2022

Ved nebola ani poriadna zima este. Nedavam nic, ak je pod -5 tak namiesto dzinsov dam nejake nohavice z teplejsej latky.

zuzinabila
27. dec 2022

@diewcatqoo nie viac ako -5, ale menej ako -5😉 -5 je vyssia teplota ako -6🙂

jesenzima
27. dec 2022

Podľa toho,kam idem a na ako dlho. Ak idem s deckami na sánky tak si dám pančuchy, ak idem do obchodu, napríklad, tak nie ...
Ale najradšej by som ich mala stále, mne je zima furt a všade 🙈

marca12
27. dec 2022

Ked mrzne,nosim pancuchy. Kamosky nech si setria na doktorov,ked si take hrdinky. Vzdy som nisla tielka,pancuchy a bolo mi jedno,kto si co mysli. Hlavne je,ze mi je teplo. Ostatni nech mrznu,ked su hlupi. Ak ke niekomu teplo a nepotrebuje ich v poriadku. No neznasam take hlupame,ktore sa posmievaju inym