Dávate prednosť energetickým tyčinkám či nápojom?

tamina969
25. aug 2015
Používateľ tamina969 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tamina969.

Ahoj MAMINY...dotaz na tie vyšťavené, ktoré si nakopávajú sem tam energiu cez energeťáky. Čomu dávate prednosť ? Je to možno blbosť ale tak radšej by som sa opýtala skúsenejších než sa kvasiť. Ďakujem

bonaqa2013
25. aug 2015

nepoužívam nič. nikdy som to nejedla, ani nepila. A to večer som od 4 detí na cimpr campr....

simsalabim
26. aug 2015

Čokoláde 😝 (obyčajnej, nic na sposob Red Bull a spol.)

elis1985
26. aug 2015
Používateľ elis1985 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od elis1985.

Určite nepoužívam nič také! Čokoláka je mňamka, no to len raz za čas, aby som nepribrala. Ja už pár rokov fičím na Guarane a to som ich už za tie roky vyskúšala veľa. Schválil mi to aj môj doktor, že sám si ju dáva. Po rokoch môžem odporučiť jedine túto http://www.guaranaplus.sk/ ktorá je priamo z Brazílie, je čisto príodná a priamo z rozdrvených plodov. V lekárni alebo inde majú len extrakty alebo prášky. Ja však tie prášky nemám rada, to si vždy musíte do niečoho dať, minimálne do vody ako čaj, no nemá to najpríjemnejšiu chuť. Tabletky sú pre mňa top