Dávate negatívne hodnotenie mamičkám?

hanulienka82
9. feb 2013

Baby, dnes mi je na figu, kupovala som 2 vecičky, stav doručených vecí nebol až taký, ako som si predstavovala, napriek tomu, že som sa uistila, či veci majú žmolky, či sú vybletnuté, či sa niekde nepárajú a tak.......... Odhodlala som sa na to, a mamičkám som napísala.....nie negatívne, ale také hodnotenie, že mohlo to byť aj lepšie opísané :( 😖 Stáva sa Vám často , že dávate negatívne hodnotenia, alebo sa na to radšej povznesiete?

freyjanr
9. feb 2013

@hanulienka82 zatial nemam s niecim takym skusenosti ale myslim si ze je dobre ked si dala negativne hodnotenia,hlavne pomozes dalsim aby sa nedali napalit

pietra
9. feb 2013

ja ked nie som s nakupom spokojna, tak najprv o tom napisem predavajucej. A az podla jej reakcie a riesenia situacie pristupujem k hodnoteniu

sisaha
9. feb 2013

@hanulienka82 ziadne povznasanie, pravdivym hodnotenim vytvaras obraz o danej predavajucej. Ak nie si spokojna s vecami, najlepsie je dohodnut sa na vrateni tovaru..

verronicka
9. feb 2013

@hanulienka82 stalo sa mi to uz 1x....a tiez som najskor napisala len predavajucej...lenze odozva ziadna, vobec nereagovala, tak som jej zle hodnotenie dala 😉

hanulienka82
autor
10. feb 2013

@sisaha Ja som si objednala šatky pre dcérku, boli celé páskové a farebné pásiky sa striedali s čiernymi. Práve tá čierna sa mi nepozdávala, tak som sa na to pred kúpou pýtala. Bolo mi povedané že je to tmavo sivá farba, tak som si povedala, že ok. Ale bola som trošku sklamaná , lebo síce sú to sivé pásiky, ale farba je zmenená praním :( a tým sa na tom vytvorili také jemné chĺpkové vlákna, navyše tam bol vpredu aj malý fliačik.......ale najlepšie na tom je, že ja by som ich kúpila aj tak, ale mohla mi predávajúca určite napísať skutočný stav veci

svetlusska
10. feb 2013

@hanulienka82 ja ano ale zatial sa mi to stalo iba v pripade ze mamicka si objednala veci a nezaplatila, a ja som jej ich drzala asi 9 dni, na moje spravy nereagovala tak som jej dala negativne hodnotenie.ak by mala nejaky vazny dovod tak by som ho zrusila...

martinka17
12. feb 2013

veľmi nerada, pár som ich za tie roky dala, ale max 10 ak to zrátam...snažím sa dohodnúť a za negatko na 100% dostanem aj ja na revanš a to je potom nepríjemné 😖

luucciaa
10. aug 2015

Mamicky davajte si pozor na mamicku pod nickem mishelka88, so mnou bola dohodnuta na platbe a rezervacii tovaru do 10-8-15 ked sa vratim z dovolenky a medzicasom mi predala tovar!!! Ma i negativne hodnotenie ako kupujuci!!!

zuzla14
16. aug 2015

Tiez som z tych, ktore daju sancu predavajucej na "odskodnenie" neprijemnosti. Tu na MK som zatial dala 1 hnusne ohodnotenie uzivatelke viktorika. Jej nick nezabudnem do smrti! Z balicka od nej som sa pri rozbalovani dovracala!

waitinka7
16. okt 2015

@zuzla14 Fuha, to co bolo v tom balicku, bolo to az take zle?

zuzla14
16. okt 2015

@waitinka7 kocik, ale ho musela skladovat v macacej zumpe a pred odoslanim poliat opileckym cibulovym potom. Otras. Smradlavy, spinavy, polamany, hrdzavy. 3dni som ho prala a revala. Vraj jedina zavada bolo vybehane lozisko. Taky bacov ****!!!! Keby som mala € navyse, toto by slo do smeti a kupila by som druhy, ale bohuzial, € neserem.

luucciaa
16. okt 2015

@zuzla14 siiiiila!!!!

waitinka7
16. okt 2015

@luucciaa tak to je fakt sila, ako si to vôbec niekto môže dovoliť predávať takúto vec?

waitinka7
16. okt 2015

@luucciaa @zuzla14 tak to je fakt sila, ako si to vôbec niekto môže dovoliť predávať takúto vec?