Darovanie oblečenia do Afriky

nelka341
24. júl 2013

na zaciatok vobec neviem co z toho bude ci to tu ma nejaky vyznam zacinat...mam na fb priatelku z Nigerie a pytala sa ma ci by sa dalo zohnat nejake oblecenie u nas pre jej babo ktore sa coskoro narodi. tak az by mal niekto nieco na darovanie mozete sa ozvat a mozem vam dat kontakt priamo na nu a dohodnut sa s nou.

sissy27
24. júl 2013

@nelka341 na začiatok by si mohla napísať niečo viac - odkiaľ sa poznáte, isto si bola u nej a budeš nám vedieť napísať, v akých podmienkach žije a v neposlednom rade aj to, kto bude platiť poštovné do Nigérie - najlacnejšie poštovné do nigérie je 12,50€ za obyčajný list do 1kg..
nechcem vyznievať ako nedôverčivá, ale svojím vysvetlením predídeš nejakým predsudkom a podozrievaniu, myslím to v dobrom...

nelka341
autor
25. júl 2013

@sissy27 ona si zaplati postovne sama. vobec necakam ze sa ozve kopec ludi aby z toho bol balik co ma 20kg. viem ze si to nemyslela v zlom.

sissy27
25. júl 2013

@nelka341 takto... najlacnejšie poštovné je spomínaných 12,50€ za list do 1kg, čo vieme, že je ozaj pár bodyčiek, tričiek... plus zaplatí poplatok za bank. prevod, ten môže byť aj viac ako tých 12,50€... čiže sme na sume cca 20€ - nechce sa mi veriť, že v Nigérii nekúpi za túto sumu žiadne bodynko, tričko, skrátka pár kúskov základného oblečka?
a ešte otázočka - ty sa s ňou poznáš osobne alebo len cez fb?