Darčeková karta Lidl - aktivácia

misickaa4
19. dec 2020

Ahojte, viete mi poradit ako/kde sa aktivuje, kedze som dostala nezaktivovanu kartu?
Predavacka na pokladni nevedela...
Dakujem

denden77
19. dec 2020

@misickaa4 ja som dnes kupovala a pani v pokladni mi tvrdila, ze su aktivovane.. teraz si ma vydesila 😁 (darcek pre starych rodicov, takze ma slahne, ked im niekto zadeli v pokladni, ze nie su aktivne)

misickaa4
autor
19. dec 2020

@denden77 no ano tak by to malo byt. Lenze my sme objednavali lre celu firmu a zda sa, ze oni nam ich nezaktivovali...tak sa pytam, ze ako sa to da...

inom75
19. dec 2020

@misickaa4 Ak myslíš darčekovú kartu, tak pri predaji sú automaticky aktivované. Ale stalo sa mi, že dve za sebou neaktivovalo, tak som ich nepredala. Predavačka to musí vedieť, ale teraz je veľa nových, tak pri tomto zhone a strese to môže pobabrať. Ale ak sa neaktivuje, nemala by sa dať predať. Máš ju normálne na bločku?

denden77
19. dec 2020

@misickaa4 ahaaa.. tak to neviem 🤷‍♀️😊

misickaa4
autor
19. dec 2020

@inom75 no mame ich na fakture. Mame 82 zamestnancov a nejde ani jedna

jarka8276
19. dec 2020

@misickaa4 a nemali ste tam pri nich napísané, že sú platné až od 1. nasledujúceho mesiaca? Lebo my (zamestanci Lidlu) sme to mali takto.

inom75
19. dec 2020

@misickaa4 jaaaj, myslela som, ze to islo normalne cez kasu....

misickaa4
autor
20. dec 2020

@jarka8276 toto musim pozriet, ale myslim, ze maju fungovat hned

x_mery_x
9. nov 2021

@misickaa4 dobry den, mozem sa opytat ako sa to nakoniec vyriesilo? Tiez mam kartu a vraj nie je aktivovana a nikde sa neviem nic docitat. Dakujem. 🙂

misickaa4
autor
9. nov 2021

@x_mery_x museli sme tam volat, pisat a oni nam to cez to zakaznicke centrum nejako zaktivovali

x_mery_x
9. nov 2021

@misickaa4 dakujem, uz som im tiez napisala. 🙂