Darček pre svokra na 55. narodeniny

julkaaa1
31. júl 2018

Poradte mi niejaky darcek pre svokra na 55 🙂

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matulik212
31. júl 2018

@julkaaa1 flaskou nejakej dobrej paalenky nic nepokazis ;) alebo peniazky a on si kupi co chce. Pobyt je tazke kupit jednak nie kazdy je na kupele a 55 rocny chlap nieje stary zeby dokazal lezat v kupeloch tyzden aspon moj otec co ma 50 by sa asi unudí o svokrovi ani nehovorim 😂

henikav
31. júl 2018

Nie je svokor ako svokor. Zamysli sa nad tym co ma rad comu sa venuje? Rybarci, cita, bicykluje, pije alkohol (nemyslim ze opija sa, ale vela ludi si rado da napriklad raz za cas poharik whisky, moj ma napriklad rad tatransky caj, pohar vinka... niekto si uzije dobru cigaru

matulik212
31. júl 2018

@henikav presne tak ! ;) musis ho trosku poznat ab si vedela co kupit nechat si radit od ludi co ho nepoznaju nema cenu

denisa098
31. júl 2018

@julkaaa1 poslať svokru na dovolenku 🙂

prevenar
31. júl 2018

@julkaaa1 1g kokainu . originalne , neokukane a jedinecnym zazitkom 🙂

lulica
31. júl 2018

@julkaaa1 extolka sa mu do vercajgu urcite bude hodit 😀 moj stary jej bol rad

lintu
31. júl 2018

Niekedy ludi potesia tie najjednoduchsie veci. Ziadne speciality, nic vynimocne, ale veci ktore radi robia, jedia, pocuvaju,.... Takze ked nevies co mu dat, uberaj sa tymto smerom. Niekomu by si urobila radost napriklad aj balickom horaliek.

Mimochodom nepise sa to "niejaky" ale "nejaky".

basska_b
31. júl 2018

Môj tatko má 57 a kúpiť mu darček je umenie :D naviac ho potešila kniha doba jedova 2, to prečítal ešte v ten večer pomaly :D lebo sa zaujíma o chémiu v potravinách

denisa098
31. júl 2018

taknsa s nim dohodnite ze mu date obalku a pozerajte sa a teste kolko veci si nakupi za tie peniaze,co by vas ani nenapadlo?

zuzuliatko18
1. aug 2018

Svokrovci maju narodeniny a meniny tak nejak vzdy obaja v rozmedzi par tyzdnov, snazime sa im kupit pobyt alebo zazitok obvykle, niekedy ideme s nimi (naposledy sme im aj nam kupili listky do divadla), ak by chceli nieco vacsie, tak dostanu obalku. Vzdy pocuvame co sa im paci, alebo co by chceli. To tak clovek medzi recou zvykne povedat po com tuzi alebo co by sa mu pacilo, staci pocuvat.

romiada
9. aug 2018

@julkaaa1 my sme svokrovi kupili furik (táčky, neviem ako sa to správne povie) a na to nalepili meno "XY-ovi k svátku" 😉 Zobral to s humorom lebo majú chalupu so záhradou kde sa zídu

jankavt1
9. aug 2018

Je to tvoj svokor. Nechaj vyber daru na jeho syna a tvojho manzela. Ked uz nic, iste sa dokaze opytat mami.

shopingshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz