Darček pre rodičov ako poďakovanie

dorotka9819
16. okt 2018

Ahojte, chcela by som poradiť. S mužom a synom sme bývali necelý rok u mojich rodičov. Teraz sme dostali byt a sťahujeme sa. Chceli by sme im dať nejaký darček, pretože celý čas čo sme tu bývali nechceli od nás žiadne peniaze. Mamina hovorila aby sme si ušetrili keď pôjdeme do vlastného. Sme naozaj radi ale chceli by sme im niečo darovať ako vďaku. Myslela som že nejaký zájazd alebo niečo také lenže rodičia moc na také veci nie sú. Viem že ich poznám lepšie ako vy, ale nejaký nápad by mohol pomôcť. Ďakujem 😃

pininka
16. okt 2018

@dorotka9819 mňa tiež napadol nejaký pobyt, ale ak nechcú istz možno nejaká spoločná masáž, alebo dobrá večera v luxusnej reštaurácii.

hettinka
16. okt 2018

sušičku prádla plánujem kúpiť našim na vianoce, oni by si takú vymoženosť nekúpili a je to super pomocník

naši by na zájazd tiež nešli

bucko555
16. okt 2018

Niečo čo potrebujú do domácnosti keď sú na zajazdi neno

dorotka9819
autor
16. okt 2018

Do domácnosti tiež neviem čo také, väčšinu vecí majú, iné zas vôbec ani nechcú.
Bratovi sme vymysleli (nechal nám jednu izbu) veľké repráky po ktorých už dlho túžil. Ale rodičia nemajú nič také

patrica8
17. okt 2018

Umyvacku riadu maju? To je najvacsi pomocnik v domacnosti.

jasminet
17. okt 2018

Zoberte ich na nejaký výlet, nie zájazd len pre nich dvoch... Možno na nejaké miesto čo pre nich niečo znamená - miesto svadby, zoznámenia...

terezka1947
17. okt 2018

@dorotka9819 urcite nieco potrebuju....bud vymalovat,ci nieco prakticke,ci do.záhrady na posedenie...

dorotka9819
autor
17. okt 2018

Posedenie kupovali tento rok, umývačku do kuchyne nezmestia 😁 výlet znie celkom dobre.