Darček pre kolegov

bambulka1105
5. nov 2019

Ahojte, co chvila odchadzam na matersku,,. a chcela by som obdarovat svojich kolegov nejakou malickostou ako spomieku na mna,... prosim poradte my nieco 🙂,.. okrem poostenia-kolac, chlebicky,...Dakujem

lucinka1988
5. nov 2019

@bambulka1105 u nás davali darček oni mne, ja som ich pozvala na posedenie a ponúkla občerstvením.

slawka2208
5. nov 2019

nepíšeš koľko máš kolegov, cenu. my sme boli v práci len 6, takže ked som odchádzala kupila som im presso stroj z lidla neviem cca 100€ stál. ale tak mi sme sa skladali na narodeniny aj meniny aj sme si robili pohostenie. takže ked sa vrátim teším sa na výbornú kávu aj ja.

bambulka1105
autor
5. nov 2019

@slawka2208 Cenu nemam urcenu,.. ale nemusi to byt drahy darcek,.. je ich 20,,. takze rozmyslam bud spolocny,,. alebo nieco male pre kazdeho,.. sme rozdeleny na 3 zmeny, ale tvorime jeden tym a s kazdym sa vidim stale a aj mame pekne vztahy.,

stankadu
5. nov 2019

ja som nedávno odchádzala z práce, tak som im venovala klúčenky s anjelikom a takým farebným strapčekom. Každý si vybral svoju farbu. Kolegyňa ked išla do dôchodku rozdávala srdiečka magnetky na pamiatku.

wiw8
6. nov 2019

Nevidim dovod aby si ty kupovala, ved to oni by mali aspon ja to tak vnimam, ale tak ked chces a je ich tolko tak fakt len nejaku malickost.
Ja mam od kamosky taku klucenku s anjelikom na pamiatku a mylsim, ze to by bolo fajn aj v takomto pripade 🙂

bambulka1105
autor
10. nov 2019

Dakujem Vam za rady a tipy 🙂