Darček pre 90 ročnú babku

mata0410
3. mar 2018

Mamicky aky darcek, pre 90rocnu babku k jej jubileu? Prakticke veci odklada, ze ked tie co nosi zoderie. Takto je ulozenych uz niekolko darcekov v skrini.

lilyianka
3. mar 2018

@mata0410 myslim, ze 90r.babka toho uz vela nepotrebuje, takze bud kyticu kvetov alebo ak nosi nejaky rucnik prip.pohodlne papucky

sissy27
3. mar 2018

@mata0410 ak ešte číta alebo lúšti krížovky, tak niečo také pre vyplnenie voľného času, prípadne kvalitnejší televízor, pohodlné kreslo, matrac na posteľ... V tomto veku už asi z materiálnych vecí toho veľa nepotrebuje, hlavne nech zdravie slúži a rodina je vždy nablízku. Pripravte peknú oslavu, kde si napríklad zaspomínate s ňou aj na jej mladosť či dôležité udalosti v jej živote, môžete z fotiek nachystať pekné video a premietnuť cez plátno.

andisko
3. mar 2018

tak potom asi nieco so sentimentalnou/emocionalnou hodnotou, ked prakticke odklada. pripadne nieco zazitkove, ak by nahodou chcela ist este sa niekam mrknut, do prahy alebo aj niekam na SK.. a nasej starkej sa velmi pacila kniha https://www.martinus.sk/?uItem=186999, strasne vela spomienok v nej prebudila, krasne veci tam popisala, vela sme sa nasmiali. ale vasa babka uz ma vysoky vek, tak to by jej asi niekto musel pomahat vypisat.

zuska2001
3. mar 2018

my sme urobili slávnostnú večeru v super reštaurácii, prišli sme celá rodina - asi 12 ludí. stará mama to zvládla. bola to taká posledná spoločná oslava, dnes má 92 ale už velmi nechodí....

deniskap
3. mar 2018

My sme na 80 dali urobit fotoknihu. Ked zozbierate foto celej rodinky,urcite potesi.Nasa babka s hrdostou kazdemu ukazovala a zakazdym mala slzy v ociach

hettinka
3. mar 2018

@mata0410 my sme tej našej kupili darčekový kôš, býva s dcérou, takže spolu to pojedia, dali sme jej tam veci, ktoré by si sama asi z dôchodku nedopriala.
Švagriná jej dala fotky celej rodiny do takého pekného family rámiku.

veronikastrickova
3. mar 2018

Fotoknihu, stoji to za to. Alebo velky plagat zaramovany s fotkami rodiny, naozaj nieco so spomienkami

erickatt
3. mar 2018

Foto kniha je super nápad

ivushka19
3. mar 2018

My sme dali spraavit fotky od jej malicka az po sucasnost na jedly papier a olepili tortu, velmi sa jej to ratalo, ako taky film...... Ak je veriaca, my sme dali papezske pozehnanie, priamo z vatikanu nam prislo na pergamene a dali sme zaramovat..... Velmi ju to nadchlo....

deti95060810
3. mar 2018

@ivushka19 píšem IP

deti95060810
3. mar 2018

ak je veriaca, tak dajte do kostola na omšu, choďte tam celá rodina, pán farár nech jej zablahoželá pred celým kostolom .... Kúpte jej niečo na čítania - nejakú knihu o nejakom svätom....
v tomto veku je to už ťažšie s darovaním...môjmu otcovi darovali jeho súrodenci obraz sv. Jozefa - otec je Jozef - jemu sa to páčilo....

ukulela
3. mar 2018

ak je veriaca, da sa poziadat z vatikanu o papezske pozehnanie, ci ako sa to vola - je to normalna ziadost, potvrdi to farar a posle sa to do vatikanu, oni to spisu, vytlacia a poslu ti "plagatik" s papezovym podpisom. (sorry za neodborne vysvetlenie, ja som "neznaboh", ale zistovalal som to davnejsie pre niekoho. tusim siom to videla na jednej navsteve - tam to asi k jubileu sobasa si dali ...

ukulela
3. mar 2018

.. inac, nasa babka ma nastenku a na nej vsetky deti fotky a kuka na ne dokola. kalendare s fotkami aj stare obzera, takze nieco take, peknu tortu a kyticu, alebo aj pekny crepnikovy kvet.

janinah
4. mar 2018

urobte oslavu a pozvite čo najviac rodiny,my sme tak robili,bolo nás tam cez 100 v kultúrnom dome,ale babka s atešila,niektorých nevidela roky,dožila sa 92r.

cacianka
6. mar 2018

Ta fotokniha aj mna napadla hned.pozhanat stare fotky vynovit retusovat trochu po rodine pozbierat a taky komplet urobit.pripadne viac kusov knih pre vsetky deti a bude pamiatka aj na babku aj pre babku

lusindaht
2. feb 2024

@ivushka19 super napad, hned som to objednala pre babku k 90 narodeninam. urcite ju to potesi