Darček na Vianoce pre 2-ročného chlapca.

julkaaa1
25. okt 2019

Ahojte dievcata co mate chlapcov poradte mi dajaky darcek pre 2 rocneho chlapca na Vianoce netuším keďže syna nemam ..ma.už vrtacku,aj ten stol s naradim ,aj bicykel,ďakujem

erika_smile
25. okt 2019

@julkaaa1 a čo má rád vieš? Mne by sa páčila autodráha keby som chlapec :D

pribinak
25. okt 2019

Lego duplo

janage
25. okt 2019

@julkaaa1 a co keby si sa poradila s rodicmi. Ja kde neviem poprosim o zoznam 5 az 10 veci, kt. by potesili a z toho vyberiem a mam istotu ze nedostane to co uz ma, coho ma 150ks, alebo co ho nebavi. A predsa trosku prekvapko je.
A inak detsky pribor ma napadol alebo suprava hlboky tanier, plytky, pohar alebo miska porcelanova na kasu s oblubenym motivom.

janage
25. okt 2019

@julkaaa1 inak u nas doteraz najsupis darcek boli papierove vreckovky s frozen motivom (mam dievca, ale casto kupujem synovcovi). Ze jeeej jak to Jezisko dobre vedel, ze potrebujem.(mala akurat sopliky)
A casto sa vybral synovcovi jeden hodnotnejsi darcek a poskladali sme,sa cela rodina.

zuzkaluk
25. okt 2019

Môj dvojročný chce byť stále na odrážadle Strider alebo na trampolíne. Má rád aj Fisher-Price psíka, vláčik, lekárničku, Kiddieland Noemovu archu so zvieratkami. Ja mu chcem kúpiť sanitku so zvukmi a svetlami.

katrinka8
25. okt 2019

Ja by som šla do knižiek, tými nikdy nič nepokazíš. Napríklad séria Potulky je veľmi vďačná nielen v tomto veku, ale vydržia pomerne dlho (aj niekoľko rokov) zaujať dieťa:
https://www.zelenykocur.sk/search?type=product&...

adeladulova
25. okt 2019

Ja idem dva a pol rocnemu kupit kufrik s lekarskym vybavenim 😉 to jedine asi synovec nemá..
Inak mozes Teepee stan, nejaky pekny "vankúš" kde bude sediet a hrat na nom, tatrovku, nieco do pieskoviska (alebo pieskovisko) puzzle (take drevene) alebo stavebnicu, synovec v tom roku objavil čaro nalepiek, dostal z pepca taky zosit kde sa lepili zo zadu( sucastou) 😊 a ak si zazobana a maju mega zahradu, tak bazen, trampolinu, smykacku, domcek a podobne hovadzinky 😂

eliska13
25. okt 2019

@julkaaa1 drevene vlaciky a drahu, kocky mega block, Lego, plastelinu s formickami strojcekom, tabulu na kreslenie predavaju sa aj s pismenkami, tvarmi vyuzije ju dlho

julkaaa1
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
julkaaa1
autor
25. okt 2019

@adeladulova nemaju dom byvaju v byte a hned pri bytovke maju detske ihrisko ..ale dakujem 🙂

evinqua
25. okt 2019

@julkaaa1 ja a rodina kupujeme 2rocnemu synovi kineticky piesok, auto so zvukmi svetlami pohybom udrzba ciest, kopec anglicakov lebo on je teraz autakovy, naradie s prilbou, knihy Potulky ...seria, manusky povolania,lego, piskacie tricko a ine oblecenie, dokupime dalsie knihy do kuzelneho citania ...

marca12
25. okt 2019

Akekolvek auticko chlapca potesi. Asi kazdy chlapec miluje McQuen auticka a takisto legom nic nepokazis alebo nejaku drahu,auto draha alebo vlacik. Alebo su take drevene autodrahy,to si radi skladaju. Takisto auticko na ovladanie alebo nejake auticko so zvukmi,poziarnicke auto.

schoki
25. okt 2019

Ahoj,drevena vlackodraha+elektricka lokomotiva, a ine prislusenstvo k tomu.,ego duplo-vlacik je tiez super,slapaci traktor.Drevena kuchynka plus prislusenstvo.
Nenapisala si v akej hodnote asi.CD-dedusko vecernicek na pocuvanie,hovoriace knihy ale top su knihy kde sa daju otvarat okienka.A samozrejme auta a traktore.Mozem odporucit od firmy Bruder.

katulienkax
25. okt 2019

Ja sa najviac poteším darčeku co najväčších rozmerov ktory nevojde do žiadnej skrine. A uplne najviac ma potešil darček typu farby na vlasy a ceruzku z ktorých opadáva prach a mala som postarané o zábavu - čistenie gaucovky. Konečne sme sa so sestrou dohodli ze už žiadne vianocne darčeky navzájom uplne stačí od rodicov a babiek a nehovoriac ze sa nam povaľuje kuchynka a tiez obrovská tabuľa na kreslenie a stále sa o to len potkyname

evkamotka
26. okt 2019

Mam syna 2r 1m. Na vianoce mu kupime kuchynku z lidla, ale tak to dostane od nas rodicov (je to drahsia a vacsia vec). A vieme ze sa s nou bude hrať.
Ak byvaju na byte, nesla by som do velkych hraciek bez odobrenia rodičmi a tie auticka upozornujem, ze nemusia byt istota, moj sa s autickami nechce hrat. Radili tu doktorsky set. Mega blocks nekupuj, na 2r su uz zbytocne veľké a nemajú tolko rozsireni. Vhodnejsie je lego duplo. Mojmu sa pacia aj hudobne nastoje-ustna harmonika, pistala, bubon atd. Da sa naskladat set podla tvojho rozpoctu. Tiez set play doh plasteliny s nejakym vybavenim (vykrajovacky, valcek atd)

zuzizu2
28. okt 2019

Lego je v tomto podla mna najlepsim darcekom, najvdacnejsim 😉
Alebo potom aj plastelina, kopa ich je, rozne druhy 🙂

domisha1989
9. nov 2019

Žienky, neviete kde by som zohnala ?

majinka16
9. nov 2019

Uz vela dobrych nápadov na darčeky tu bolo (najma to lego duplo) - možno este kufrik s magnetickymi skladackami - to aj v aute si môže skladat (najmä ak dlhsie cestuju).. Alebo dnes mnoho rodicov nechce aby dieta na jeden sviatok bolo zavalene zaplavou hraciek - ak uz ma nejaku obľúbenú rozpravku (alebo auticka, dinosaurov) tak môže potesit aj tričko alebo pyzamko s tymto motivom (u nas to tak funguje ze darceky si davame u starych rodicov - od starkych dostane hracku a od tety prakticky ale zaujimavy darcek - alebo jeden hodnotnejsi od celej manzelovej strany.. Ale to urcite mnohi tak riesia.. ) pripadne ešte pozrite tu
http://nasafamilia.eu/2019/10/30/nove-tipy-na-d...

adelakom12
22. nov 2019

@julkaaa1 https://www.kidmania.sk/eshop/drevene-hracky/c-... nejaka hracka, napriklad taku, co moze tahat alebo take nieco drevene

kikoslawa114
Autor odpoveď zmazal
Zobraz