Darček k 30tke pre rodinného kamaráta

08snazilka80
3. aug 2018

Ahojte, rodinný kamarát nás pozval na oslavu svojej 30tky a s mužom tápame co mu podarovat. Mate nejaké tipy? Kľudne to môže byť niečo vtipné, ale také aby mal peknú spomienku od nás 😉

hettinka
3. aug 2018

@08snazilka80 do akej sumy?

08snazilka80
autor
3. aug 2018

@hettinka fu neviem.... Tak 30€

olive777
3. aug 2018

Poukaz na masáž....napr.

hettinka
3. aug 2018

Zážitkový darček by dom volila - laser arénu, escape room, hurricane Factory.

6mia6
3. aug 2018

Ja som dostala okrem iného NIČ, bola to vzduchoprazdna guľa kde bolo napísané niečo v zmysle ze je mi ťažko niečo kúpiť, pretože mám všetko. Doteraz na to spomínam ako na naj darček. 😉
Inak neviem co chalanovi na 30 asi len dobrú fľašku.

danielahamar
4. aug 2018

Kvalitnu flasu

timilv
4. aug 2018

Zistite čo pije a dobrú fľašu ;) ja napríklad môjmu mužovi doteraz vždy kupujem na narodky okrem iného fľašu alkoholu- nie takú bežnú, čo kúpite v hocijakom obchode, ale snažím sa vždy niečo nové nájsť, kvalitné, tak cca okolo 30-40€/0,7l. Manžel sa vždy poteší 🙂 smejeme sa, že mu robím zbierku a na dôchodku ich spolu vypijeme 😂

hettinka
5. aug 2018

Tak fľašu by som práve nekupovala, to asi dostane viacero takýchto darčekov a nič originálne to nie je. Mimochodom, u nás by putovala do skrinky a pri nejakej príležitosti by sme ju niekomu darovali, alebo časom vyliali do výlevky.
Manžel dostal na 40-ku šampus s číslom a vovnútri je zlatý "prášok", už má 42 a flašu ešte máme https://www.darceky-vino.sk/0-100-rokov-Gold-Cu... . Moja mama zasa Becherovku a na tom prerobenú etiketu z jej menom, akože pekné, ale kedže u nás sa nepije, tak ju len vystavila. Mama fajčí, na 60-ku dostala elektronickú cigaretu, ale tiež sa neujala.