Dar pre krsňa

julkaaa1
7. jún 2018

Poraďte niejaku hračku alebo nieco pre rocneho chlapceka na narodeniny okrem hojdacieho kona trojkolky a motorky dakujem 🙂

pininka
7. jún 2018

Ak este nemaju tak hovoriaci medvedik, nasa ho dostala od krstneho a zboznuje ho,uz si sama pusta hudbu. A potom este dostala take plastove male bubny, ktore sa daju pripnut aj na vanu a dieta moze s palickami po nich buchat.

nikuska9284
7. jún 2018

My sme darovali taký vozík na ťahanie za šnúrku celý drevený a boli na ňom rôzne prevliekačky na trénovanie jemnej motoriky.

pribinak
7. jún 2018

lego, su take sady pre uplne najmensich, legom nic nepokazis

krpcurik
7. jún 2018

tatrovku alebo lego, to sa nikdy neomrzí 🙂

danajahotkova
7. jún 2018

Jasné! Tatrovka je super darček, úplne multifunkčný, v zime sa s ňou zahrá dnu a v lete bude na dvore prevážať všetko vrátane seba 🙂

0silvia0
7. jún 2018

@julkaaa1 detský stan, bazén, pieskovisko... ak majú dvor ja by som volila niečo outdoorové teraz na leto.

katrinka8
7. jún 2018

Ja by som sa opýtala rodičov - predsa len, niekedy sú niektoré dary "na oštaru".. Nechcem pôsobiť nevďačne, ale napríklad ak majú menší byt, aby nemali napr. problém so skladovaním a pod. Naše deti v roku + fičali na vkladacích kockách, z ktorých sa dala postaviť aj veža, aj vkladať do seba, úplne jednoduchá vec za pár eur, a vyhrali sa s tým od roka pomaly do 3 rokov.