Dal vám niekto hodnotenie a potom ho časom vymazal?

bembulka
2. mar 2012

stalo sa mi to uz parkrat ze mi niekdo dal hodnotenie a casom mi ho vymazal. Je to normalne niekedy uz nechapem co sa tu deje................

janicka11
2. mar 2012

hej včera som sem písala to isté že aj mne ktosi vymazal a už to nemám ako dopátrať☹ 😠 čo narobíme

lili_mia
2. mar 2012

@bembulka @janicka11 mne sa stalo, že som dopísala, dala enter a nepridalo nič, tak ako vídavam, že v témach prehadzuje časovú následnosť príspevkov .. nabehne vám, že dotyčný zmazal príspevok, či len zmizne? aspoň čo som ja videla, tak po pridaní príspevku mi neuvádza možnosť zmazať príspevok, zrejme sa niečo deje so stránkou, ako na to reaguje admin?

traktor
2. mar 2012

stane sa..niekto dava hodnotenie hned , ako dostane peniazky na ucet, potom sa stane, ze medzi oboma stranami prebehne komunikacia a ta nie je vzdy ok, pripadne pride medzitym tovar a ten tiez nie je ok..ta sa hodnotenie vymaze..s tym sa neda urobit nic, hodnotenia su dobrovolne, ked chcem obchodik ohodnotim, ked nie, tak hodnotenie nedam..niektore doteraz ani nevedia, kde sa hodnotenie dava, mam x sprav v IP, ze su spokojne, ale priamo hodnotenie nemam, alebo sa stava, ze ohodnotim predavajucu / nakupujucu a ona mi pod to hodnotenie napise, ze je spokojna..ale uz nie do môjho bazarika..tu mi je luto, ze to nie je prepojene, ze automaticky by sa to hodnotenie ukazalo aj u mna..

garzonka
27. mar 2013

@bembulka Ahoj, viem ze je to uz rok od tvojej otazky, ale chcela som len napisat, ze to hodnotenie zmizlo od uzivatelky /uzivatelov/ , ktori mali z akehokolvek dovodu zablokovany profil . U takych uzivatelov sa prave znizuje doveryhodnost hodnotenia tym, ze porusovali pravidla MK .
V tom case totiz zmizlo aj mne hodnotenie a takto mi to bolo adminom vysvetlene. 🙂