Dajú sa v Tescu kúpiť nepotravinové veci?

16. feb 2021

Chcela by som sa spýtať či sa v tescu už dajú kúpiť nepotravinove veci? Ďakujem

vsetkolacneshop
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bucko555
16. feb 2021

Od januára v pohode

lucia851
16. feb 2021

Áno dajú, dnes sme boli a kúpila som si tam už aj oblečenie

dzina007
16. feb 2021

aj v tescu aj v kauflande... aj ked je to zapaskovane cez selfcheck pokladnu prejde vsetko.. a dost casto aj cez klasicku...

heleninamama
16. feb 2021

Kúpiš tam úplne všetko - drogériu, knihy, oblečenie (ale bez vyskúšania, lebo kabínky nefungujú), včera som kúpila aj posteľné prádlo, utierky, uteráky, mali výpredaj domácich potrieb, takže aj nejaké misky, košíky na ovocie... Dokonca mi bez problémov nablokovali aj lego.

autor
16. feb 2021

Ďakujem všetkým😊, konečne... 🙄

koga
16. feb 2021

áno, my sme včera kupili pyžamo dcére, aj veľký kvetináč nám predali

kristiii
16. feb 2021

Ja som v nedeľu kupovala v tescu v pohode tenisky a v Lidli už asi pred mesiacom osobné váhy

tncka
16. feb 2021

Daju,v pohode.

hefo
16. feb 2021

Nemalo by sa, ale dá sa. Aspoň vidno, že u nás nie je žiadny "tvrdý lockdown", keby bol, tak by už obchody za to mali desaťtisícové pokuty.

misa11111
17. feb 2021

Od začiatku sa dajú kúpiť, každý týždeň tam chodím a ľudia normálne nakupujú hocičo

lenka2710
17. feb 2021

@hefo prosím ta a v čom je rozdiel, keď tam už idem kúpiť potraviny a hodím do košíka kvetináč alebo ja neviem co, tak sa nakazim skôr?? Ved tak ci tak do toho obchodu idem, nie??

lula313
17. feb 2021

@lenka2710 no rozdiel je určite v tom, že sa v danom obchode zdrzis o par minut dlhsie, pripadne veľa ľudí je motivovaných ist do obchodu na zimné výpredaje a namiesto toho by boli doma. Nemoralizujem, ale s rukou na srdce, každý vie, že to pridá na mobilite. Ale ano, koronu človek môže chytit hocikde. Včera som volala s rodicmi a ocinov znamy sa vrátil z nemocnice, čo chytil covid od chrchlajucej a kaslajucej susedy na schodisti, ktorá nemala rusko(všetko riešil kuriérom, nebol ani raz v obchode, nikde vonku).

lenka2710
17. feb 2021

@lula313 jasne, nakaziť sa môžeš hocikde, to máš pravdu 🤷‍♀️ ja sa tiež všetko snažím riešiť kuriérom, nevadia mi zatvorené obchody, nechýba mi to, ale jeden obchod by som si priala aby otvorili a to obuv 🤷‍♀️ deťom treba topánky vyskúšať, to cez net neobjednávam

simca06022011
17. feb 2021

Ano

hefo
17. feb 2021

@lenka2710 Však ja ani nikde netvrdím, že je to tak správne.

My totiž máme na Slovensku taký mačkopes, na papieri prísne opatrenia, ale v realite si z nich každý robí dobrý deň. Keby bol minister vnútra nemeckým dôstojníkom, už by sa bol dávno zastrelil (už si nepamätám, v ktorom filme bola podobná myšlienka pri odsune vojsk z českého pohraničia v r. 1938)...

alinka183
19. feb 2021

Ale daju vsetko ja ked som bola nebolo zapaskovane nic

matkahelka
19. feb 2021

daju sa kupit uplne v pohode. a oni su radi ak sa im tie veci predaju, lebo trebars sezonne oblecenie ak sa nepreda, oni to musia balit a posielat spat do centralneho skladu.len s tym maju robotu navyse. v tescu uplne v pohode aj pokladnicka blokuje, nie je nutne ist k samoobsluznej pokladni. ja som vcera kupovala kopu spodneho pradla vo vypredaji. svokra pred tyzdnom vetrovku a teplakovu supravu.