Dajú sa kúpiť prirodzene vlnité príčesky?

doriss_po
23. sep 2017
Používateľ doriss_po je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od doriss_po.

Ahojte, mám troška vlnité vlasy a chcela by som mať bohatšiu hrivu, aspoň na špeciálne príležitosti a oslavy, neviete či sa dajú kúpiť príčesky, ktoré sú už prirodzene vlnité? Všade som videla len rovné.. a to sa mi nepáči

anulienkalenka
23. sep 2017
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

Ahoj doriss_po ja som videla ako novinku v salónoch i príčesky s vlnitou štruktúrou, vlasy vyzerali ozaj kvalitne a zdravo. Ako profesionálna kaderníčka radím vlasy v najvyššej REMY kvalite!

deti95060810
24. sep 2017

to ma pobavilo....jedna dáma napíše otázku o pol noci a druhá dáma akože odpovie do 5 minút....😀😀😀

zigy
24. sep 2017

@deti95060810 žijú koňom, alebo žijú z reklamy? 🤔

0silvia0
24. sep 2017

@deti95060810 a obe dámy sú zaregistrované v apríli 2016 😀 Takto o polnoci aby sa rozprávala jedna so sebou z dvoch nickov, fakt sranda