Dá sa z fotky odhadnúť výška osoby?

13. máj 2024

je to len 2 tyzdne od rozchodu s mojim ex, s ktorym sme boli 3 roky a on uz ma novu priatelku - o 10 rokov mladsiu odo mna, o 12 od neho, Uplne mi to zlomilo srdce. Podarilo sa mi dostat k jednej fotke, takze viem, ako vyzera. Z urcitych dovodov by som vsak chcela vediet, aku ma to dievca vysku. Vedeli by ste m niekto pomoct odhadnut vysku, ak by som vam poslala fotku do sukromnej spravy?

ankare
13. máj 2024

Rozmaž jej ksicht a daj fotku sem. Viac hláv, viac rozumu

tinqua
13. máj 2024

Na zaklade objektov okolo nej, musis si stanovit mierku...inak toto stalkovanie, to je cisty masochizmus...nemala by si to robiť

majamat
13. máj 2024

da sa odhadnut len priblizne, zavisi od znakov, ktorych sa chytis na fotke, reps zavisi od toho ake tam su.

fido69
13. máj 2024

Pusti to z hlavy. Je to ex, tak prečo ťa to trápi?
Klin sa len klinom vybíja. Takže musíš si aj ty ten nový klin nájsť, aby si prišla na nové myšlienky. 😉

dadis
13. máj 2024

Prosim ta, neries ich. Cim menej vudes nad nim a jeho novou premyslat, tym skor sa zo smutku (ktory je normalny), uzdravis. Zablokuj si ho na socialnych sietach, nech nemas pristup k jeho fotkam a nestalkuj, zide z oci, zide z mysle. A nysel budes mat cistu pre novu lasku ❤️

minenkak
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
januska12323
13. máj 2024

Načo ti môže byť výška cudzej ženy? Vymaž si ho zo sociálnych sietí a nezistuj hlúposti.

taktotedanie
13. máj 2024

Niekto evidentne znasa velmi zle rozchod a v hlave sa to pomotalo?
Maj k sebe samej trochu visc ucty dievca!

liusa82
13. máj 2024

no neviem či sa dá odhadnúť.Ani by som nepovedala.Ja mám niektoré také fotky kde mám štekle a povedali mi že tam vyzerám ako dosť vysoká osoba.No asi ťažko ked mám ledva 160 cm😀 aj to musím riadne meter natiahnuť.To z fotky je o ničom.Ibaže by pri niekom vysokom alebo nízkom stála.Podla toho ešte ako tak odhadneš