Dá sa vystopovať mobil?

niba0717
15. jún 2017

Ahojte dcera stratila mobilny telefon, zatial zvoni je zapnuty, da sa podla niecoho zistit kde je? Dakujem :/

dominika6
15. jún 2017

@niba0717 kontatuj operátora

maria1678
15. jún 2017

operátor ti nepomôže, každý mobil má IMEI číslo, je napísané aj v dokladoch o kúpe, polícia ho na základe tohto čísla nájde hneď.

aliii3
15. jún 2017

Oni s tym nic nemaju, ak ho chces takto najs tak jedine cez policiu ako napisala maria. Oni na to maju aj pravo, inak to asi nepojde. Ale napriklad ja som pocula, ze ked niekomu aj ukradnu telefon tak ho vedia takto najst pokial je teda este zapnuty a ze to velakrat zdrzuju aby ked ho budu hladat mohli povedat, ze je vypnuty a uz sa tym nemuseli zaoberat ale asi zalezi aj od toho na akych narazis.

dominika6
15. jún 2017

@maria1678
@aliii3 kontaktovať operátora musí oni ho môžu predsa zablokovať aby z neho nik nevolal

maria1678
15. jún 2017

Mobil sa dá podľa IMEI čísla vyhľadať aj ked je vypnutý. No inak málokto volá z cudzej sim karty, ked mobil nájde, snád len úplný hlupák, hoci aj také prípady boli. No a ten, kto by ho našiel tak je povinný ho vrátiť, inak je to prečin zatajenia veci.

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nicollette332
15. jún 2017

@niba0717 nemyslis si, ze by operator vedel vystopovat mobilny telefon. Ked uz tak skor by som sa obratila na policiu. Oni vedia telefony vystopovat aj ked su vypnute takze si myslim, ze to dokazu aj ked je zapnuty. Vobec dcerka nevie kde ho mohla vytratit?