Dá sa na gastro kartu kúpiť drogéria?

petulka2021
12. sep 2020

Ahojte baby na gastro kartu sa dá kúpiť aj drogeria ? Alebo len čisto to musia byť potraviny. Alebo stačí nakúpiť potraviny vyše limit čo je nejak 3,70 a ďalej to zoberie aj iné produkty ako je drogeria.

zuzanka.zuzu
12. sep 2020

nie, napr. v tescu ti to rozdelí nákup napr. na 14,31 cez callio + 0,13 doplatok inak (hotovosť, iná karta) za vratnú fľašu, to isté platí pri drogérii, ponožkách atď.
kedysi sa dalo, minulý rok sme kupovali aj wc papier cez callio, asi pol roka dozadu to už nešlo

hradnapani
12. sep 2020

nie, len potraviny, aj ked mas nakup za viac ako tych 3,70

liaka
12. sep 2020

Čože? Ja cez calio platim vsetko. V Jednote v Bille aj v Lidl

hradnapani
12. sep 2020

@liaka mne pravidelne vyclenuju nepotravinovy tovar, vsade.

jaja20
12. sep 2020

V Jednote,Sabi potraviny a Tescu sa dá platiť všetko,v Lidli iba potraviny a v Kauflande a Sama potravinach vôbec nefunguje.

zuzanaete
12. sep 2020

@jaja20 V Tescu mi urcite rozdelia nakup. S Callio zaplatim potraviny a potom doplacam zbytok. Kedysi sa dalo platit vsetko.

zuzanaete
12. sep 2020

@liaka Mne to v Lidli odmietlo Callio a predavacka povedala, ze tam mam nepotravinovy tovar.

kacusik69
12. sep 2020

v Lidli, Tescu aj Kauflande platim vsetko Callio kartou (uz aj alkohol sa stalo ze som platila) a bez problemov... jedine v Jednote som mala problem (prevadzky v TN, BA, GA, TT, Seredi, LM mam otestovane)

jaja20
13. sep 2020

@zuzanaete Ten vždy dám do druhej "várky" a zaplatím zvlášť. V Tescu vyskúšam zajtra,lebo naposledy mi zobrali normálne všetko.Neviem,či je možné,že by sa to u jednotlivých prevádzok líšilo,lebo mne sa dá napr.v Jednote kúpiť aj alkohol,aj drogéria,aj spotrebný tovar ( kupovala som tak plastové nádobky ) @kacusik69

zuzanaete
13. sep 2020

@jaja20 Tiez sa zamyslam, ci by bol rozdiel podla prevadzok, aj ked malo by to byt zjednotene.

kacusik69
13. sep 2020

@jaja20 skusala som to len raz v Jednote a bezkontaktne, stalo sa mi to aj v inom retazci pri cisto potravinovom tovare ze bezkontaktne nepreslo, odkedy kartu vkladam, ide... ale v Jednote som to odvtedy neskusala, jednak tam nepotravinovy tovar kupujem velmi zriedkavo - skor vobec, vtedy to bola vynimka, a jednak tam vseobecne nenakupujem nejako casto

jaja20
13. sep 2020

@kacusik69 Ja to vždy pcham dovnútra. My v našom malom meste máme len Jednotu,Samu a Sabi,Tesco,Lidl, Kaufland,Billa sú v ZH,a tam chodíme na nákup raz do týždňa.

nika1971
14. sep 2020

v lidli bezne kupujem nepotravinovy tovar...ako tampony, sampony, toaletak....ale spolu s potravinami.... neoznamujem, ze platim gastro kartou...len ze kartou...prilozim a vsetko zoberie

marca12
14. sep 2020

@zuzanaete u nas v tescu a bille bezproblemov vsetko zaplatim kartou