Dá sa kúpiť kozmetika Saloos v centre Bratislavy?

zinocka
17. feb 2014

Dievcata, neviete niektora, ci sa da v nejakej bio predajni alebo lekarni v centre BA kupit kozmetika Saloos? Dakujem.

lorela
17. feb 2014

@zinocka Saloos, ale len oleje na Obchodnej ulici v tom "indickom" obchode s milými drobnosťami - doplnkami (neviem si spomenúť na názov obchodu) 🙂.
A na konci ulice, na Vysokej, Eko obchod Živica.

kazunomiya
17. feb 2014

@lorela myslíš ten sri chinmoyacky obchod - tiez si teraz neviem spomenut - tak tam som nedavno bola, ale uz esencialne oleje nemaju, nahradili ich lacnejsou znackou, myslim ze uz teraz su to len vonne oleje.
Inak som myslim kupila produkty od saloosu v bioobchode v Eurovey, teda neviem, ci to je este centrum, ale podla mna celkom hej 🙂
Inak ocenim tieto informacie aj ja, tiez neviem, kde v BA sa daju veci od Saloosu kupit.

lorela
17. feb 2014

@lorela Ja som tam bola zhruba pred 3 týždňami, takže už ich tam nemajú?
Tak áno, Eurovea, dajme tomu, je širšie centrum Bratislavy. A aj pravdepodobnosť, že Saloos dostaneš 🙂

lorela
17. feb 2014

@kazunomiya Aha, sama sebe som si odpovedala 😀. Takže, samozrejme, príspevok pred týmto je pre teba.

zinocka
autor
17. feb 2014

@kazunomiya v eurovea je nejaky bio obchod? tak to tam pojdem mozno pohladat 🙂 @lorela ja som pozerala tu zivicu na nete a saloos tam nemali, len weledu a este nejake ine...

lorela
17. feb 2014

@zinocka Fúha, a to by som dala ruku do ohňa, že ju tam majú.
Tie bio obchody sú v Eurovea, Poluse, Avione, Auparku, nejaké Saloos výrobky určite áno (určite - už radšej s rezervou 🙂 ), ale či aj tie, ktoré hľadáš, hm...

zinocka
autor
17. feb 2014

@lorela ja som chcela jeden z tych balzamov v gulatej dozicke... skusim tu euroveu alebo prip. aupark, to je tiez celkom poruke 🙂

kazunomiya
17. feb 2014

@lorela hej? ja som tam bola možno pred mesiacom a pol alebo tak, a nemali Saloos, hľadala som esenciálne oleje a mali len také umelé vonné oleje.. tak možno medzitým doplnili...

@zinocka hej, je tam bioobchod.. myslím, že Biopark, dokonca taký, kde aj jedlo ponúkajú. Pamätám si, že som tam kúpila niečo z tej Saloos kozmetiky predčasom.

kazunomiya
17. feb 2014

@zinocka hej hej, presne taký balzam som tam kúpila... v Eurovey 🙂

zinocka
autor
17. feb 2014

@kazunomiya a kde to tam je v eurovei? tam niekde uplne hore?

kazunomiya
17. feb 2014

@zinocka to si zial nepamatam.. ale pockaj moment najdem...

http://www.eurovea.sk/zoznam-obchodov/biopark v zozname pisu umiestnenie FF 15A, to je asi First Floor takze ano, hore.

zinocka
autor
17. feb 2014

@kazunomiya tiez som na to kukala ze FF a vydedukovala ze to bude hore 😉 ok, vdaka 😉

beboo
17. feb 2014

@zinocka ak mozem poradit tak lepsie je objednat si priamo z ich web stranky lebo v tychto roznych bioparkoch a pod.v obchodnych centrach su tie veci dost predrazene, za ten malicky balzam do kabelky pytaju tolko co na stranke za to vacsie balenie. ja som od nich objednavala pred 2 tyzdnami a o 3 dni som to mala doma. 🙂

niki101988
17. feb 2014

@zinocka Kúpiš to aj v DMku aspoň tak je to v Prahe neviem ako je to na SK

zabka79
17. feb 2014

@zinocka áno videla som ju v poluse dole taká bio predajňa vedľa hlavného vchodu 🙂

zinocka
autor
18. feb 2014

@beboo
@niki101988
@zabka79 dakujem baby za rady. ja som nechcela objednavat, lebo som chcela len jeden maly balzam, tak to by sa neoplatilo s postovnym. nakoniec som zakotvila v auparku, lebo som to mala po ceste vcera 🙂 inak v DM to podla mna u nas nie je, aspon som si to nikdy nevsimla

zabka79
18. feb 2014

@zinocka tiež mám od nich pár kúskov a tá kozmetika bola fajn...