Cyklistika, túry po Slovensku

hasleerka
28. aug 2013

ahojte, hľadala som podobnú tému ale nenašla som ... začala ma baviť cyklistika ... s mužom chodíme zatiaľ iba menšie túry po okolí ... ale rada by som o tom s niekým debatovala, dala si nejaké rady ... mám v pláne urobiť si túru po Slovensku, takže uvítam rady kadiaľ ísť, kde sa môžem ubytovať, kde sa vám páčilo .. proste diskutovať o tomto koníčku ... dúfam že sa tu niekto nájde...

hasleerka
autor
29. aug 2013

@anos18 díky len to je asi téma s deťmi ... ja som skôr myslela pre rodičov túry ...ale aj tak kuknem

anos18
29. aug 2013

@hasleerka Ja viem, ze si myslela pre dospelych, ale aj ja chodim bicyklovat a pozeram si tuto temu, kto kam chodi. Lebo mne sa hodia tury, ktore zvladaju deti 🙂, pretoze som sice vytrvaly cyklista, ale iba na nenarocnych viacmenej rovinatych trasach🙂

inkinka
29. aug 2013

@hasleerka ahoj, my sice robime pesie tury, ale moja oblubena stranka ma aj cyklo sekciu, neviem, ci poznas:
http://cyklo.hiking.sk/

moonshine1
5. mar 2015
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

Baby chcem sa opýtat chodite s detmi na výlety na bicykloch ak ano kedy ste zacali s nimi jazdit aj dalej a kade po cestach alebo ste si nasli cyklotrasu?

hena6
6. mar 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@moonshine1 záletí aké velke mas deti pokial su v cyklosedacke tak by som sla aj dalej ak maju mel bicykle tak len niekde po meste a az potom mimo mesta podla vydrze 🙂

domin11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz