Cvičenie počas materskej

katka008
16. nov 2013

Ahojte, rozmyslam nad napadom, vytvorit hodinu pre zeny, ktore sú doma s malymi detmi a chceli by chodit cvicit a nema im kto postrazit na ten cas deti. Čo by Vám viac vyhovovalo? Keby bolo 2 x za tyzden zabezpeceny babysitting v priestoroch fitka so spolahlivou aupairkou, a vy by ste si zacvicili zatial samy. Alebo je lepsie vytvorit skupinove cvicenie pre maminy po pôrodoch na formovanie postavy 2x za tyzden, a presne v ten cas by sa Vám naša aupairka postarala o detičky ( deti by tancovali, spievali, kreslili, cvičili, v lete by mohli byt na detskom ihrisku vonku priamo v areáli ) Nechcem si tu robiť reklamu ani nič podobné, ani nepoviem o aké fitko ide, len kedze som sama matkou a stale pocuvam ako zeny chcu cvicit a chudnut ale nemozu, pretoze nemaju kam dat deticky, rozhodla som sa spravit maly prieskum, co by komu najviac vyhovovalo. A v akych casoch by to bolo vhodne? Dakujem za vase ispirativne odpovede. 🙂

nika1020
17. nov 2013

Super napad.len si vyberas zvlastnu cielovu skupinu...
Neviem ako by to baby na md s tym statnym kozmetickym uctom zvladli.
Platit fitko a priplatit si aj starostlivost.

Mne osobne pohyb chyba..ale ak by dom mohla tento tvoj napd vyuzit..co potom s este batolatom...?

Napad super..az na to ze kto je cielova skupina...
Ja do nej mozem patrit az ked zacnem po MD zarabat..potom take fitko urcite vyhladam.
Drzim palce.a v akom meste to planujes?..

katka008
autor
17. nov 2013

Ahoj, ďakujem za názor. bolo by to v Blave. Viem so predstavit vstup do fitka tak 3,5€ + 1,5€ babysitting. Ak by to bola skupinova hodina bolo by to 5.5€+1,5€. Je to veľa?je to asi minimum aby sa to dalo zrealizovať. Cielovku? Detske herne a kútiky sú plne mamičiek s malými detmi a neváhajú platiť za vstup 3€ a len tam sedia, pozerajú na deti a tlačia koláče a nariekajú pri káve s ostatnými mamičkami ako nemôžu schudnúť po pôrode. Tak sa snažím nájsť cestu. Možno nebude záujem. Ani to nezrealizujem - ale rada by som. Pri hentakych sumách - to vykryje len náklady. Ale chcem umožniť ženám aby mali aj takúto možnosť. 😎