Cúvanie

kaja30
10. jún 2024

Ahojte. Prosím vás dnes som išla k lekárke. Išla som zaparkovať a cúvala som na parkovisko. Vedľa z parkoviska pán zároveň práve vychádzal. Neviem čo som to mala, ale dostala som taký stav, že stále cúvam, zatiahla som rýchlo ručnú a pritom som už stála 🤦 Neviem čo to bolo ale celá vyklepaná som bola ešte asi 10 minút. Neviem či to bolo tým že ja som cúvala a on vedľa mňa zarovno mnou zas vychádzal do predu, ale bol to fakt nechutný pocit. Stalo sa vám to už ? Mne takto už druhý krát že sa mi zdalo že stále cúvam lebo vedľa mňa niekto zas vychádza a pritom som už stála 🙄 Či to tak blbo vyzerá keď jeden ide do zadu a zároveň druhý do predu a preto som dostala taký hnusný pocit,neviem... Ale naozaj hnusný pocit

kacena4
10. jún 2024

ano je ro bezny stav mozgu napr aj ked sedis vo vlaku, autobuse...

chrobak7
10. jún 2024

@kaja30 To sa ti bežne môže stať, ak napr. stojíš na križovatke vedľa autobusu a ten ešte počas červenej sa začne pomaly hýbať dopredu. Tebe sa bude zdať, že cúvaš, tak dupneš na brzdu. Vtedy zistíš, že ty vlastne stojíš.

mk1111111111
10. jún 2024

Neboj, bezna reakcia

kaja30
autor
16. jún 2024

Bože ja som myslela už že mi šibe 🙈 Fakt som sa klepala ešte dobrých 10 minút 🤦

mnamko
18. jún 2024

@kaja30 bežne sa mi stava,že sedim v metre a ten oproti sa pohyna,prve sekundy sa zlaknem ,ze dvere otvorené a mi sa pohyňame.