Čudné zvonenie

cukroska
21. sep 2021

Zdravím žienky. Máte niekto s tým to skúsenosti... 🤔?
Dnes sa nám s manželom stala divná vec.
Ja som bola v kuchyni pri okne, muž bol v spálni a zrazu sme obaja počuli niečo zvoniť.
Ešte som zažartovala, že čo robí. On, že nič. To ty. Začala som sa rozhliadať po kuchyni, že čo to bolo a o pár minút, zase. Išlo to z boku ako je linka a rohová políčka. Manžel prišiel pozrieť, nič také ako zvonec sme nenašli. Úplne jasné zvonenie. Niečo ako zvonec čo majú kravy, ovce.
Určite to nebol nikto ani mobil, nič podobné. A uz vôbec nie z vonku, či od susedov.
Divné.

mijunik
22. sep 2021

@cukroska ahoj, ja netuším, čo to mohlo byť, ale nie je tam niečo plechové, čo sa nejako posunulo (preto ten zvuk doteraz u vás nezaznieval) a pri nejakom pohybe to o niečo naráža? No ja by som bola prekvapená rovnako ako Ty… 🙃

cukroska
autor
22. sep 2021

@mijunik ved práve, že nič... Všetko som prezrela. A doteraz sme nikdy nič také nepočuli. A všetko je tak ako stále. Ale to bol presne zvuk ako keď zazvoní plechový zvonec. Druhé zvonenie bolo také tichšie ako prvé, ale počul ti veľmi dobre aj manžel. Obidva razy. No divne...

stanulienkat
22. sep 2021

Demon, satan, znamenie z onoho sveta...🤣🤣🤣 Tu ma uz fakt nic neprekvapi...

cukroska
autor
22. sep 2021

@stanulienkat to zase netvrdím... Aj keď v znameniam z onoho sveta verím a mam viac osobných skúseností. Ale teraz si nemyslím...

cukroska
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cukroska
autor
22. sep 2021

@stanulienkat tak zase až tak nie... 🙈🙈🙈

danieli
22. sep 2021

Casom na to pridete, mala som v okne detskej izby zvlastne tiene, akoby hlava az po rokoch sme zistili, ze v dvore je otacava strieska na komine v tvare kruhu, ked bol kruh na plocho tien nebol a ked sa podla vetra stocil zrazu mi v okne vyskakoval kruh akoby hlava, no roky rokuce moji rodicia nechapali moj strach🙈😂

cukroska
autor
22. sep 2021

@danieli určite áno. Tak máte zážitok 😅

simca666
22. sep 2021

Ja nam podobnu skusenost, ale my dme zase cela rodina poculi ten vytacati ton ze tuuu tuuu tuuu ale uplne ze nahlas...raz zo zamknutej pivnice, v ktorej nikto nebol a par krat aj v dome. Tiez si to doteraz nevieme nijako vysvetlit. A nie, neboli to nase telefony

maribell
22. sep 2021

@simca666 inak toto som aj ja párkrát už počula.. Hneď som schmatla telefón že som asi omylom vytočila číslo..a nič 😄
Ale ja bežne počujem aj to, že mi cinkaju neexistujúce správy 😅

cukroska
autor
22. sep 2021

@simca666 takže si rozumieme. Mne sa kedysi také nevysvetliteľné veci stávali často. Ale už dlhšie nie. A teraz toto bolo naozaj zvláštne. Už len kvôli tomu, že tam nič také v kuchyni nie je. Teda aspoň sme nikdy také zvonenie nepočuli.

mijunik
22. sep 2021

@cukroska a nemohlo to ísť od susedov? Alebo ja viem! Ty si bola v minulom živote pastierka a toto je nejaká zabudnutá spomienka. 😁😁

cukroska
autor
22. sep 2021

@mijunik áno, asi to druhe 🤣🤣🤣🤣